Kultinis TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ išplaukė į tarptautinius vandenis
Parašė Zaliukas· June 20 2013 01:41:34

Šešis sezonus iš eilės visus žiūrimumo rekordus pranokęs TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ jau liepos 1-ą pasirodys ir Latvijos televizijos ekranuose. Čia pagrindinius vaidmenis atliks garsiausi kaimyninės šalies aktoriai, ir latvių televizija tikisi pakartoti nepaprastą gyva legenda Lietuvoje tapusio serialo sėkmę.

„Moterys meluoja geriau“ jau seniai karaliauja televizijų reitingų viršūnėse. Tyrimų bendrovės „TNS LT“ duomenimis, vien šiemet rodytas šeštasis kultinio serialo sezonas užsigarantavo pirmąją vietą tarp žiūrimiausių serialų, o 15–49 metų amžiaus žiūrovams tapo geriausia šiemet televizijos laida. Kiekvieną „Moterys meluoja geriau“ šeštojo sezono seriją pasižiūrėdavo daugiau nei pusė milijono žmonių. Ar kultinis serialas užkops į populiarumo viršūnę ir Latvijoje, paaiškės jau netrukus.

Tai jau ne pirmasis TV3 ir prodiuserių kompanijos „Videometra“ projektas, išplaukęs į tarptautinius vandenis. Vienas naujausių – kartu su Gruzijos televizijos kūrėjais statytas serialas „Vyno kelias“. Kaimyninėje Latvijoje „Moterys meluoja geriau“ aktorių atranką ir serialo filmavimus, kaip ir Lietuvoje, vykdo „Videometra“. Pasak prodiuserių kompanijos atstovų, latviškame serialo variante žiūrovai išvys garsiausius Latvijos aktorius: tai Alisė Polačenko, Evija Skultė, Karina Tatrinova, Inita Dzelmė, Sigita Jevglevska, Arnis Licitis, Andris Bulis, Lauris Dzelzitis. Beje, pastarasis gerai pažįstamas ir Lietuvos televizijos žiūrovams – jį galima išvysti ne vienoje reklamoje.

„Nuo tada, kai Lietuvoje filmavome pirmąją „Moterys meluoja geriau“ seriją, praėjo jau daugiau nei šešeri metai. Visai neseniai viską teko prisiminti kaimyninėje Latvijoje. Atsirinkome labai gerus, pripažinimą pelniusius aktorius. Be abejo, išvengti gretinimo su lietuvių aktoriais yra sunku, tačiau galiu patikinti, jog ir latviškąją Medą, ir Kristiną, ir visus kitus veikėjus kaimynams kurti sekasi puikiai“, – įspūdžiais dalinasi šiuo metu Rygoje įsikūręs ir lietuviško, ir latviško serialo „Moterys meluoja geriau“ prodiuseris Rimvydas Martinaitis.

TV3 žiūrovų dievinamą Medą (akt. Inga Norkutė-Žvinienė) latvių seriale vaidins E. Skultė, Jolanta (akt. Jurgita Jurkutė-Širvaitė) taps A. Polačenko, Kristiną (akt. Edita Užaitė) įkūnys I. Dzelmė, o Margarita (akt. Jūratė Budriūnaitė-Kamrazer) taps K. Tatrinova. Ar savo žavesiu ir charizma latvių aktorės, įkūnijančios pagrindines serialo herojes, nenusileis mūsiškėms? Tai jau galima įvertinti nuotraukų galerijoje.

„Moterys meluoja geriau“ – jau nuo liepos 1-osios Latvijoje tik per TV3!