LNK žiūrovai pirmą kartą lems JAV serialo pabaigą
Parašė Zaliukas· July 22 2013 21:27:25

Liepos 28-ąją, sekmadienį, pirmą kartą Lietuvos televizijos istorijoje žiūrovai stebėdami draminį veiksmo serialą nulems jo baigtį. LNK rodant trečiojo CBS televizijos serialo „Havajai 5.0“ sezono seriją mįslingu pavadinimu havajiečių kalba „Kapu“, televizijos puslapyje bus galima balsuoti už vieną iš trijų bylos atomazgų.

Balsavimas vyks liepos 28-ąją 17.45 – 18.23 val., likus kelioms minutėms iki finalinės scenos, žiūrovų balsai bus suskaičiuoti ir parodyta ta serialo pabaiga, už kurią balsuos daugiausia www.lnk.lt lankytojų.

„Kapu“ byla prasideda, kai komandai reikia išnagrinėti Oahu universiteto profesoriaus mirties priežastį. Jo bosas, jo asistentas ir apgaudinėjant sučiuptas studentas – visi yra įtariamieji. Atskleidus visų įtariamųjų motyvus, žiūrovai balsuos ir iš šių trijų asmenų išrinks nusikaltėlį, jų manymu, galėjusį įvykdyti nusikaltimą.

„Žiūrint detektyvą, man visuomet įdomiausia išsiaiškinti, kas tai padarė“, – sako vyriausias „Havajai 5.0“ prodiuseris Piteris Lenkovas. – Šį kartą žiūrovai turės galimybę pasakyti mums, kas, jų manymu, įvykdė nusikaltimą, ir mes paklausysim. Man patinka, kad atsidavę ir atidūs gerbėjai tars žodį, išaiškinat šią istoriją.“

„Havajai 5.0“ – šiuolaikinis serialas apie naują rinktinį specialios paskirties būrį, kurio misija yra kovoti su nusikalstamumu saulėtuose salos paplūdimiuose. Detektyvas Stivas Magaretas, pasižymėjęs jūrų karininkas, pradėjęs tarnauti policijai, grįžta į Oahu tirti tėvo nužudymo bylą ir čia pasilieka po to, kai buvusi Havajų gubernatorė įtikina jį vadovauti naujai komandai: jo taisyklės, jos palaikymas, jokių apribojimų ir visi įgaliojimai medžioti didžiausius nusikaltėlius mieste.

Prie Magareto prisideda detektyvas Denis „Dano“ Viljamsas, buvęs Naujojo Džersio policininkas, – rojuje dirbantis žmogus, kuriam labiau patinka dangoraižiai nei pakrantė ir kuris yra pasiaukojęs išsaugoti saugią salą savo mažametei dukrai.

Komandoje dirba Činas Ho Kelis, buvęs Honolulu policijos detektyvas ir Magareto tėvo globotinis, neteisingai apkaltintas korupcija, daktaras Maksas Bergmanas, keistasis koroneris ir Čino pusseserė Kono Kalakava, graži bebaimė vietinė mergina, trokštanti įsitvirtinti departamento rintinėje komandoje.

Komandai padeda leitenantė Katerina Rolins, pasišventusi kariškė, turinti romantiškų jausmų Magaretui. Magaretas pasižada išaiškinti savo tėvo bylą, kai tuo tarpu išskirtinis būrys „5.0“, kurio nariai ginčijasi ir juokauja tarpusavyje, yra pasiryžęs pašalinti blogio apraiškas iš 50-osios valstijos.