Nutraukiamos serialo „Namai, kur širdis“ transliacijos
Parašė Zaliukas· July 25 2013 16:59:26

Sekmadienio naktį per vandentiekio avariją „VRS WPI Vilnius“ patalpose apgadintas montažinis kompiuteris, kuriame buvo laikomos naujos LNK serialo „Namai, kur širdis“ serijos bei didelė dalis dar nesumontuotos medžiagos.

Deja, specialistai Lietuvoje neatstatė kietajame diske esančios vaizdo medžiagos.

Nepavykus atstatyti kietojo disko informacijos, serialo kūrėjai kreipėsi į disko gamintojus Pietų Korėjoje, kurie sutiko geranoriškai padėti ir pamėginti atkurti vaizdo medžiagą. Tai, kad dingo populiarus, per televiziją šiuo metu transliuojamas serialas, jiems pasirodė pakankamai ypatingas atvejis. Bloga žinia ta, kad informacijos atstatymas užtruks mažiausiai keletą savaičių.

„Neturime pagamintų „Namai, kur širdis“ serijų rezervo, todėl esam priversti nutraukti serialo transliaciją. Kadangi "Namai, kur širdis" yra praimtaimo lyderis, galite suprasti, kaip blogai jaučiamės. Belieka laukti žinių iš Korėjos kartu su visai serialo gerbėjais.“, - sako LNK programos direktorius Aivaras Prancūzevičius.

Paskutinę sumontuotą ir vandens neužlietą „Namai, kur širdis“ seriją LNK žiūrovai išvys ketvirtadienį, rugpjūčio 1-ąją.

„Kada ir ar LNK toliau transliuos žiūrovų pamėgto serialo tęsinį, sunku spręsti. Serialo likimas pakibo ant plauko. O jeigu jį teks filmuoti iš naujo, procesas užtruks. Pilnas gamybinis ciklas nuo scenarijaus iki eterio užima nuo 4 mėnesių iki pusmečio. Šiuo atveju scenarijaus rašyti nereikia, bet likęs gamybinis procesas užtruks labai ilgai“, - tvirtina A. Prancūzevičius.