Naujajame TV3 sezone susiburs geriausi Lietuvos humoristai
Parašė Zaliukas· July 29 2013 11:57:16

Naujajame TV3 televizijos sezone – naujos eterio spalvos. Linksmų plaučių žiūrovams, mėgstantiems įvairiausią – lietuvišką, britišką, amerikietišką ar net žydišką – humorą, dievinantiems stand up comedy pasirodymus, geriausia naujiena rudenį taps TV3 premjera, suvienysianti žinomiausius, talentingiausius Lietuvos humoristus.

Naujajame TV3 sezone geriausi šalies komikai susiburs po viena vėliava, o žiūrovus prie ekranų trauks įspūdinga pramoginė laida ,,Humoro grandų šou“. Humoro virtuozai, į kurių pasirodymus susirenka pilnos arenos žiūrovų, kiekvieną savaitę sprogdins po naują humoro užtaisą, nuvysiantį šalin rudeninę depresiją.

„Humoro grandų šou“ kūrėjai atskleidžia, kad TV3 premjeros vedėju taps vienas populiariausių šalies humoristų Vitalijus Cololo. Scenoje su juo pasirodys gausus būrys komikų, puikiai pažįstamų tiek jaunajai, tiek vyresnei žiūrovų kartai – Džiugas Siaurusaitis, Justinas Jankevičius, jo kolegos iš „Humoro klubo“ ir kiti.

,,Esu labai laimingas, kad grįžtu ten, kur prasidėjo mano karjera – į TV3, ir kad dirbsiu su tais scenos partneriais, apie kuriuos liko smagiausi prisiminimai – su Džiugu ir Justinu. Dabar galiu sakyti, kad išsipildė trys didžiausi mano norai: sugrįžti į TV3, susitikti scenoje su jau minėta kompanija ir pravėdinti lietuvišką humorą naujais vėjais, naujais veidais ir komikais, kad tas mūsų humoras nepriplėktų. Aš seniai žaviuosi ,,Humoro klubo“ vaikinų darbais, laukiau, kada jie vėl bus eteryje. Televizijos paprastai bijo įsileisti tokį progresyvų jaunimą, o štai TV3 laiko ranką ant pulso ir suteikia galimybę įnešti naujų idėjų“, – prieš naująjį sezoną džiaugsmo neslepia V. Cololo.

Premjeros ,,Humoro grandų šou“ komanda atskleidžia, kad populiariausi kultinio „Humoro klubo“ vyrukai – Mantas Katleris, Justinas Jankevičius, Domas Raibys, Dominykas Klajumas ir Vaidotas Šiožinis – tikrai pasirodys jų laidoje TV3 eteryje. Šie šmaikštuoliai kiekvieną savaitę ruoš iš koto verčiančius, visame pasaulyje populiarius stand up comedy pasirodymus.

Premjera ,,Humoro grandų šou“ – jau greitai naujajame TV3 sezone!