Naujame TV3 muzikiniame šou atgims legendinė meilės istorija
Parašė Zaliukas· July 29 2013 12:00:41

Jau šį rugsėjį TV3 televizija pristatys ambicingiausią ir įspūdingiausią Lietuvoje premjerą – muzikinį šou „Romeo ir Džiuljeta“. Originalaus formato šou kuriamas pagal kultinę Kęstučio Antanėlio roko operą „Meilė ir mirtis Veronoje“. Pirmą kartą šalies istorijoje profesionaliausi atlikėjai rungsis dėl pagrindinių vaidmenų.

Garsiausia lietuviška roko opera šiuolaikiškai atgims iš naujo jau visai netrukus. Muzikinį šou „Romeo ir Džiuljeta“ kurs žymiausi savo sričių meistrai – garsiausi šalies aktoriai, scenos meistrai, choreografai ir kostiumų dailininkai, patyrę muzikos prodiuseriai ir režisieriai.

Dėl pagrindinių – Romeo ir Džiuljetos – vaidmenų televizijos eteryje rungsis dešimt ryškiausių Lietuvos scenos žvaigždžių bei dešimt talentingų ir perspektyvių, tačiau dar nežinomų atlikėjų. Padedami profesionalių šokėjų ir gyvo orkestro, jie kurs įspūdingus, kvapą gniaužiančius muzikinius bei choreografinius numerius, kuriuos TV3 žiūrovai galės ne tik stebėti, bet ir vertinti. Kiekvienos laidos metu žiūrovai atsisveikins su dviem dalyviais – vyru ir moterimi, pretenduojančiais į svajonių vaidmenis.

Muzikinio šou nugalėtojai debiutuos kaip pagrindiniai herojai roko operos „Romeo ir Džiuljeta“ moderniame pastatyme, kurio premjeros įvyks didžiausiose šalies arenose. Projekto kūrėjai šou dalyvius, vedėjus bei teisėjus kol kas laiko paslaptyje, tačiau jau visai netrukus žada pateikti daugybę staigmenų ir intriguojančių naujienų.

Grandioziniam projektui „Romeo ir Džiuljeta“ įgyvendinti jėgas suvienijo vienos didžiausių prodiuserių kompanijų Lietuvoje – „Videometra“ bei „TymDrym“. Jau nuo šiandien muzikinio šou prodiuseriai kviečia norinčius išgarsėti ir būti įrašytus į Lietuvos muzikos istoriją pildyti anketas ir dalyvauti atrankoje. Tapk visų laikų geidžiamiausiais Romeo ar Džiuljeta! Tereikia užpildyti anketą TV3 televizijos internetiniame puslapyje.

Premjera ,,Romeo ir Džiuljeta“ – jau greitai naujajame TV3 sezone!