Ekstremali Gedimino Juodeikos dieta – jėgos aitvaras
Parašė Zaliukas· July 29 2013 12:07:03

„Taip svorio mesti dar neteko!“ – jau pirmadienį, liepos 29-ąją, 19.50 val. TV3 vasaros laidos „Žiūrėk! Geras!“ žiūrovams prisipažins Gediminas Juodeika, priėmęs laidos kūrėjų iššūkį išmėginti ekstremalų sportą – jėgos aitvarą.

Linksmi gerai žinomo televizijos laidų vedėjo nuotykiai prasidės dar ant Kuršių marių kranto. „O kuom čia pasitept, kad įlįstum į šitą daiktą?“ – klaus G. Juodeika, nužvelgęs jam pasiūlytą hidrokostiumą. „Aš jau viena koja ektremalas“, – pareikš Gediminas, šiaip ne taip įkišęs vieną koją į hidrokostiumo klešnę.

„Sako, šiandien nėra vėjo, nors man tai tikrai pakankamai ekstremalu. Tai jeigu jis būtų, kas tada?“ – stebėsis G. Juodeika, pirmą kartą gyvenime pabandęs suvaldyti jėgos aitvarą. „Visai skanus tas marių vanduo“, – vėliau guosis televizijos laidų vedėjas, kai aitvaras jį ims netikėtai tempti vandens paviršiumi.

Ar veiksminga tokia ekstremali dieta? Kiek kilogramų šitaip pavyks numesti G. Juodeikai? Žvaigždžių nuotykiai ir linksmiausi namų vaizdeliai – jau šį pirmadienį 19.50 val. TV3 laidoje „Žiūrėk! Geras!“ su Džiugu Siaurusaičiu ir Dileta Meškaite.

„Žiūrėk! Geras!“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.50 val. tik per TV3!