Paaiškėjo pirmoji kulinarinio šou „Skonis“ teisėja
Parašė Zaliukas· August 03 2013 02:13:55

Rudenį LNK eteryje startuos JAV didelio populiarumo sulaukęs kulinarinis šou „Skonis“. Viena iš laidos teisėjų taps Agnė Jagelavičiūtė. Šią informaciją DELFI patvirtino laidos prodiuseris Laurynas Šeškus.

„Aš, kaip ir daugelis žmonių, esame jos kulinarinės knygos fanai, kulinarinio blogo skaitytojai, jos grožio vertintojai. Manau, kad ji yra tikrai charizmatiška persona. Su visišku pasimėgavimu galėčiau prisiminti kelis receptus iš Agnės blogo. Ji iš tiesų nusimano apie maistą, o mes rinkomės profesionalus“, - kalbėjo žinomas prodiuseris.

A. Jagelavičiūtė visuomet garsėjo aštriais pasisakymais, ar skandalingais poelgiais. Tačiau L. Šeškus tikino tame nematantis jokių problemų: „Aš nežinau, ar televizijoje būna kitaip. Jeigu pastebėjote, dažniausiai tie žmonės, kurie kalba atvirai ir tiesiai yra labiau vertinami nei tie, kurie nekalba atvirai ir tiesiai.“

„Skonis“ yra naujas inovatyvus kulinarinis konkursas, kuriame šešiolika varžovų – nuo profesionalių šefų iki mėgėjų – ruošia patiekalus, kurie turi sužavėti keturis garsiausius šefus. Tačiau skirtumas tas, kad visi patiekalai ragaujami aklai. Tai ne dar vienas kulinarinis šou. Tai – realybės šou, kuriame drama maišosi su komedija.

Lietuvoje jau paskelbta atranka į projektą. Dalyvio anketą galima užpildyti čia.