Audrės ir Gintaro Kudabų meilei – netikėtas išbandymas
Parašė Zaliukas· August 23 2013 22:50:21

„Tylėjau ilgiau nei dvidešimt metų, bet dabar nusprendžiau nebetylėti. Mano žmona Audrė peržengė visas ribas ir paliko mane ant kranto...“ – prisipažįsta TV3 laidos „Prieš srovę“ prodiuseris, laidos vedėjos A. Kudabienės vyras Gintaras.

„Negalėjau to tikėtis, kad dvidešimt trečiais bendro gyvenimo metais ji griebsis jėgos aitvarų ir pašėlusiais greičiais ims skraidyti virš Baltijos jūros bangų. Aš suprantu, kad tai gali būti kerštas už mano visus aviacinius nuotykius, bet palikti mane ant kranto… Aš juk net plaukti nemoku!“ – šypsodamasis pasakoja G. Kudaba, pats mielai sėdantis prie lėktuvo vairo.

„Jei žvejai ar šiaip kas jūroje ją pamatys, tegul paprašo sugrįžti. Juk netrukus prasideda naujas TV3 sezonas. Būkime kartu!“ – „Prieš srovę“ vedėją A. Kudabienę kviečia prodiuseris, dalindamasis nuotraukomis, kuriose įmažinta Audrė, sėkmingai susidorojanti su naujojo savo pomėgio sunkumais.

Tuo tarpu pati A. Kudabienė pateikia moteriškąją istorijos versiją: „Šios vasaros atostogoms nekūriau jokių ypatingų planų. Man patiko sukiotis virtuvėje, kone kas rytą užvažiuoti į turgų, nusipirkti uogų, daržovių ir pasilepinti namie ruošiant valgį iš šviežių produktų. Virdama uogienes tiek įsijaučiau, kad nepastebėjau, kaip pusė atostogų švyst ir praėjo. Susigriebėm su Gintaru prie mūsų jūros nulėkti, o ten reikalai pasisuko taip, kad nei susapnavus nebūčiau.“

„Patvirtinu Gintaro žodžius, kad net išsiskyrėm! Jis pasirinko pilotažinius triukus danguje, o man kliuvo įspūdinga akimirka, kai, po kaitavimo pamokų sausumoje Monciškėse, atsidūriau vandenyje su jėgos aitvaru. Jėgos aitvarų instruktorius Vykintas Lukoševičius lyg juokaudamas įspėjo – „neišmoksi skrieti vandeniu, kol neišgersi kibiro jūros vandens“. Maniau, tai profų slengas, gąsdinti pradedantiems, bet kai sulaukiau dienos, kai ėmė pūsti apie 10m/s vėjas, paaiškėjo – Vykinto tiesa. Ir bangos nevaikiškos, ir kaitas neša beprotiška jėga, ir vandens prigėriau ne vieną kibirą“, – prisimena juokdamasi Audrė.

Į naująjį TV3 sezoną „Mano TV3. Gera kartu!“ jau rugsėjį žengsianti A. Kudabienė pripažįsta: „Tiesa, kad bandymai susigyventi su stichijomis įtraukia. Atsakydama į „Prieš srovę“ prodiuserio nerimą, patikinu, kaip toj geroj dainoj „Grįžtu namo“ su viltimi, kad naujame TV3 sezone tikrai būsime kartu.“

Publicistikos žurnalas „Prieš srovę“ – eteryje jau netrukus naujajame TV3 sezone „Mano TV3. Gera kartu!“