Vasarą eteryje vainikuos Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus kelionės
Parašė Zaliukas· August 23 2013 22:57:55

Jau nuo rugsėjo 2-osios eteryje – naujas TV3 sezonas. Pasitikdami jį paskutinę vasaros savaitę į nepaprastų nuotykių kelionę kviečia žurnalistas, televizijos prodiuseris, projekto „X Faktorius“ vedėjas Martynas Starkus ir jo kolega, žurnalistas, sporto komentatorius Vytaras Radzevičius. Premjera „Su Būda per džiungles“ – jau pirmadienį, rugpjūčio 26-ąją, 19.15 val.

Jau trečia vasara TV3 žiūrovams duetas atskleis netikėtas egzotiškiausių pasaulio kampelių spalvas. „Su Būda per džiungles“ – naujausias, jau aštuntas keliautojų per pasaulį senu automobiliu avantiūros dienoraštis. „Šių metų planas – su rusišku UAZ markės automobiliu pervažiuoti Laosą, Kambodžą ir Vietnamą – apsivertė aukštyn kojom“, – prisipažįsta Martynas. Kodėl? TV3 žiūrovai sužinos jau pirmadienį.

Vytaras ir Martynas kelionėje išbandė tai, ko iki šiol nė nesapnavo: pagyveno vandens ūkyje autentiškame Vietnamo kaime, išbandė sunkų ryžių augintojų amatą, pasisiūdino unikalius kostiumus už juokingą kainą, išbandė jėgas ant motorolerio ir motociklo, ragavo... kobros ir net pastatė krepšinio lentą Laoso džiunglėse, kad ir vietiniai galėtų įsijausti į lietuviškąją religiją – krepšinį.

„Tai toks jausmas, kai klampoji per pelkę ir dar turi kaišioti daigus į dumblą. Nežinia, ar daugiau pasodinome, ar daugiau įmynėme į dumblą tų daigų. Vietinėms senutėms mūsų darbo stilius patiko – juokėsi iki ašarų. Bet pagalbos nuimti derlių kažkodėl neprašė...“ – juokiasi Vytaras, prisimindamas ryžių sodinimo procesą.

Nors abu vyrukai pasisiūdino kostiumus, Vytaras saviškį paliko „kažkur Laose“: „Dabar turbūt pusė miestelio žaliais švarkais vaikšto!“ „Yra tokių nagingų siuvėjų, kurie ir sraigtasparnį pasiūtų. Ką jau kalbėt apie madingą vyrišką eilutę. Užtenka tik prieš akis meistrui pamojuoti bet kokią nuotrauką, o jau po kelių valandų guli prašmatnus kostiumas ant tavo kūno. Greitai, pigiai ir dailiai“, – TV3 eteryje džiaugsis Martynas.

„Su Būda per džiungles“ herojai, pasak jų, pabuvo ir „sintetiniais baikeriais“, kurie puošniai atrodo ir skaniai kvepia – Martynui kliuvo motoroleris, Vytarui – motociklas. „Vietoj stabdžio pasukau „gazo“ rankeną ir efektingai kirtęs gatvę prieš pat sieną tėškiausi ant žemės. Pribėgę vietnamiečiai ilgai negalėjo patikėti, kad aš pirmą kartą sėdau ant motociklo. Tai vienas retų atvejų, kuris buvo nenufilmuotas. Gal ir gerai“, – pasakoja vienas iš žinomų vyrų. Kuris? TV3 žiūrovai sužinos paskutinę vasaros savaitę.

Premjera „Su būda per džiungles“ – jau rugpjūčio 26-ąją 19.15 val. tik per TV3 ir TV3 Play!