Į TV3 eterį sugrįžta Vilma Čereškienė
Parašė Zaliukas· September 03 2013 00:00:16

Turbūt nėra televizijos žiūrovo, kuris neprisimintų buvusios ilgametės laidų vedėjos Vilmos Čereškienės. Ekranuose Vilma nepasirodė kone trejus metus: „Kūrybinė pertrauka visada į naudą – tai puiki galimybė imtis naujos veiklos. Vis dėlto televizija įvairiais projektais vilioja nuolat.“ Žinoma moteris jau netrukus eteryje pasirodys vedėjos amplua: „Gavusi pasiūlymą prisijungti prie naujojo TV3 projekto „Grožio architektai“ komandos ir susipažinusi su laidos pobūdžiu, ilgai nedvejodama sutikau. Man patinka šis socialiai jautrus projektas, jo tikslas – padėti žmonėms, kuriems gyvenimas nepašykštėjo skaudulių.“

Moteriškumu spinduliuojančios Vilmos misija TV3 premjeroje – išklausyti, padrąsinti ir paguosti laidos dalyvius, kenčiančius dėl akivaizdžių išvaizdos trūkumų, trokštančius pradėti naują gyvenimą ir dėl to pasiryžusius sudėtingoms operacijoms.

„Kalbame ne apie kosmetinius pagražinimus, o apie rimtas operacijas, kurių reikia, kad pasikeistų tų žmonių gyvenimo kokybė. Pirmą kartą pamačiusi projekto dalyvius pastebėjau kai kuriuos jų išvaizdos ypatumus, tačiau, kai pradedi bendrauti, suvoki, kad už kiekvieno rando, netobulumo slypi skaudūs išgyvenimai, nepakeliamas sunkumas. Tie trūkumai įsišakniję sieloje, jie trukdo bendrauti, dirbti, normaliai gyventi. Įsivaizduokite, mergina gyvena užsidengusi visus veidrodžius, nes žiūrėti į save per sunku. Ar tai visavertis gyvenimas? Mes galime tūkstantį kartų sakyti, kad priimame juos tokius, kokie jie yra, bet jie patys savęs nepriima, todėl pokyčiai yra būtini“, – įsitikinusi „Grožio architektų“ vedėja.

Vilma neslepia – kai kurios dalyvių istorijos sukrėtė: „Jaunos moters gyvenimą aukštyn kojom apvertė kraupi avarija, smarkiai subjaurojusi veidą. Jai sunku be ašarų pasakoti apie patirtus išgyvenimus, apie tai, kad dukra sunkiai mamą pažino... Kita dalyvė – 16 vaikų mama, gimdžiusi juos visus iš meilės, užauginusi dorais žmonėmis. Tiek nėštumų pakeitė moters kūną. Pati esu trijų vaikų mama, tad kalbėjomės su ja apie motinystės džiaugsmus ir rūpesčius, jų daug. Ta moteris – tikra šaunuolė, bet pasikeitęs kūnas neleidžia mėgautis gyvenimu“.

Atsiverti prieš visą Lietuvą – drąsus žingsnis. Laidos vedėja padrąsins ir išklausys žengiančius į naują gyvenimą: „Sunkiu momentu belaukiant operacijos ar prieš pat ją dalyviams reikia palaikymo – kartais ilgo pašnekesio, o kartais – tik paprasčiausio apkabinimo. Lydėsiu juos iki operacinės ir nekantriai lauksiu, kol jie sugrįš.“

Realybės šou „Grožio architektai“ – unikalus, analogų neturintis projektas Lietuvoje. Šou dalyviai apsigyvens kartu, o žiūrovai turės galimybę sekti kiekvieną jų žingsnį. Laukdami operacijų herojai dalinsis savo skausmais ir lūkesčiais, taps tarsi didele šeima ir kartu su TV3 žiūrovais džiaugsis pagaliau atėjusiais pokyčiais. Pasikeisti norinčių žmonių istorijos – neeilinės, o pagalba jiems – būtina, tad savo likimus šie žmonės drąsiai patikėjo grožio architektams. Specialiai projektui susivienijo keturi žymūs skirtingų sričių medikai: plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Saulius Vikšraitis, gydytojas odontologas Darius Kunčius, gydytojas oftalmologas Algimantas Gutauskas bei estetinės ir lazerinės dermatologijos specialistė Gražina Meilutienė. Susipažinę su dalyvių istorijomis, jie pripažįsta: laukia didžiuliai iššūkiai.

Premjera „Grožio architektai“ – jau netrukus naujajame TV3 sezone „Mano TV3. Gera kartu!“