G. Ivanauskas gavo darbą TV eteryje
Parašė Zaliukas· September 04 2013 00:11:28

Jau rugsėjo 29 d. startuosiantis LRT šokių projektas „Šok!“ šiandien pristatė pirmuosius du projekte teisėjausiančius profesionalus. Projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas lankydamasis laidoje „Laba diena, Lietuva“ atskleidė, jog prie teisėjų stalelio sėdės vieni geriausių Lietuvoje šokio meno profesionalų – Birutė Letukaitė ir Gytis Ivanauskas.

„Nepaprastai džiugu, kad prie mūsų prisijungė ryškiausi Lietuvos šokio menininkai. O jie neabejotinai tokie – ir Birutė Letukaitė, ir Gytis Ivanauskas – ne tik savo šokio teatrų įkūrėjai, daugybės spektaklių choreografijos autoriai, bet ir aukščiausiais Lietuvos apdovanojimais įvertinti menininkai“, – džiaugiasi prodiuseris S. Urbonavičius-Samas.

Kauno šokio teatro „Aura“ siela, šokėja, solistė bei choreografė Birutė Letukaitė už ilgametį indėlį į Lietuvos šokio meną yra net du kartus įvertinta „Auksinio teatro kryžiumi“. Tai aukščiausias šalies įvertinimas kiekvienam teatralui. B. Letukaitei jis buvo įteiktas 2007 ir 2013 m.

Tuo tarpu šalia sėdėsiantis jaunas ir ambicingas, vietoje nenustygstantis šokio teatro „Gyčio Ivanausko teatras“ įkūrėjas, aktorius bei šokėjas Gytis Ivanauskas taip pat puikuojasi spektakliuose sukurtais vaidmenimis, pastatytų choreografijų tarptautiniais ir šalies įvertinimais. Menininkas ne kartą nominuotas „Auksiniam scenos kryžiui” bei apdovanotas Lietuvoje ir užsienyje už sukurtus aukštos meninės vertės vaidmenis spektakliuose.

Mėnesio pabaigoje LRT prasidėsiančiame projekte iš viso teisėjaus 4 šokio profesionalai, kurie vertins „Šok!” dalyvius. Projektas unikalus tuo, jog jame pasirodysiantys dalyviai atstovaus visiems šokių stiliams. Kas talkins prie teisėjų stalelio Birutei Letukaitei ir Gyčiui Ivanauskui, turėtų paaiškėti visai netrukus.

Nacionalinis šokio talentų konkursas „Šok!“ – jau rugsėjo 29 d. tiesiogiai per LRT!