Į televiziją grįžtanti Aušra Kilkuvienė: pašnekovui reikia sudaryti sąlygas pasijausti laisvam
Parašė Zaliukas· September 06 2013 13:10:20

Po ilgos pertraukos į televiziją grįžta laidų vedėja Aušra Kilkuvienė. Jai patikėtas atsinaujinusios „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Kitoks pokalbis“ vairas. Laida startuos naujajame televizijos sezone, kurio premjera – jau spalį. „Pokalbis – pagrindinė mūsų socialinio gyvenimo jungtis. Tuos, kurie neteko dovanos kalbėti, vienija ženklų kalba. Vienaip ar kitaip, visi mes norime būti išgirsti ir išklausyti. Tai įkvepia“, – teigė A. Kilkuvienė.

„Klausiate, kodėl „Kitoks pokalbis“? Kiekvienas žmogus į diskusiją įneša vis kažką naujo. Įsivaizduokime vieną akimirką – ji nebepakeičiama, kiekviena – vis kitokia, ypatinga. Taip bus ir su laidos pašnekovais: visi įneš kažką naujo, svarbaus, vertingo“, – laidą „Kitoks pokalbis“ pristatė Aušra, vieną dieną laidos kūrybinės komandos paprašyta pasivaikščioti senaisiais Užupio stogais.

Kodėl? Būtent toks įvaizdinio laidos anonso sumanymas. „Neslėpsiu – „pasivaikščiojimas“ dideliame aukštyje man įvarė šiek tiek baimės, jaučiau kūne pulsuojantį adrenaliną. Bet šios emocijos man pažįstamos, artimos. Kaskart, ruošiantis pokalbiui, turiu nugalėti jaudulį“, – tikino moteris.

Paklausus, koks pokalbis A. Kilkuvienei yra pavykęs pokalbis, moteris nusišypso ir sako neketinanti išradinėti dviračio iš naujo. „Pirmiausia – nuoširdus ir atviras. Man įdomi natūrali, o ne sumeluota pašnekovo reakcija į klausimą, nuomonę ar situaciją. Nekenčiu kaukių, nemėgstu, kai žmonės galvoja, ką pamanys kiti. Svarbiausia sudaryti sąlygas žmogui pasijausti laisvu“, – atviravo A. Kilkuvienė.

Laidos metu vedėja A. Kilkuvienė kalbins šalyje žinomus ir įtakingus žmones, perspektyvius talentus, garsius savo sričių profesionalus. Laidos „Kitoks pokalbis“ metu bus atviraujama ne tik apie svečių profesinius pasiekimus, bet ir atskleistos intriguojančios gyvenimo detalės bei nutylėtos istorijos. Laidos premjera – jau spalio pradžioje tik „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje.