REN TV Lietuva kanalas – juoko ir teigiamų emocijų žadantis naujas žiūrovų šeimos narys
Parašė Zaliukas· September 06 2013 13:18:00

Lietuvos televizijų spektrą papildo naujas kanalas – REN TV Lietuva. Nuo šiol jis pasiekiamas visiems vartotojams, namuose turintiems skaitmeninę televiziją. Didžiąją kanalo auditorijos dalį jau sudaro miestų gyventojai, tačiau kanalui svarbus kiekvienas žiūrovas visuose šalies kampeliuose – nuo mažiausio iki didžiausio.

Kanalas bus įdomus tiems televizijos žiūrovams, kurie domisi dokumentika, kurie vertina gerus kokybiškus filmus ir serialus, kurie televizijų tinklelyje ieško ne vien pramoginio žanro produkcijos, bet ir pažintinių bei analitinių laidų.

REN TV Lietuva kanalas – tai televizija, skirta žiūrovams, mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą, nuolat ieškantiems naujovių ir nebijantiems iššūkių. Kanalą neabejotinai pamėgs žmonės, trokštantys atokvėpio nuo šiurpių kriminalinių laidų ir blogų naujienų.

Kanalo REN TV Lietuva spalva – oranžinė. Tai simbolizuoja šviesą, veržlumą ir optimizmą. Toks bus ir REN TV Lietuva kanalas: čia netrūks skaidrių laidų ir žmonių istorijų su laiminga pabaiga. Niūrių akimirkų kasdieniame gyvenime ir taip apstu, todėl televizija žiūrovams yra pasiryžusi dovanoti spalvingų, kupinų vilties ir optimizmo akimirkų.

Be to, kanalas žengs koja kojon su karščiausiais įvykiais ir dienos aktualijomis. REN TV Lietuva kanalas nuolat atnaujintas žinias transliuos net tris kartus per vakarą – 19.15, 20.15 ir 21.15 valandą.

Glaustoje 5-ių minučių trukmės žinių laidoje žiūrovai išvys šviežiausias dienos naujienas apie įvykius Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Tikslios, operatyvios, objektyvios ir patikimos – tokios bus REN TV Lietuva kanalo žinios.

Vienu svarbiausių kanalo akcentų taps laida „Kviestinė vakarienė”. Tai – intriguojantis tarptautinis projektas, subursiantis dalyvius iš Lietuvos ir Estijos. Jie žiūrovams pristatys Baltijos šalių virtuvę ir kovos dėl geriausio kulinaro titulo.

„Kviestinė vakarienė” – tai kulinarinis šou, kurio dalyviai ne tik skaniai gamina, bet ir vaišina savo svečius. Todėl jiems būtina pasirūpinti ne tik gurmanišku maistu, bet ir sukurti jaukią, šiltą atmosferą.

REN TV Lietuva kanale netrūks ir skambaus juoko bei humoristinių koncertų. Kanalo eteryje jau visai netrukus ims suktis humoro laida, prie kurios vairo stos charizmatiškoji žodžio kišenėje neieškanti dainininkė Donalda Meiželytė ir aštrialiežuvis Gediminas Juodeika.

Savo turiniu kanalas tikrai išsiskirs nuo kitų televizijų siūlomos produkcijos. Rinkos tyrimų bendrovės TNS atliktas tyrimas atskleidė, kad Lietuvos žiūrovai itin vertina kokybišką rusišką turinį. REN TV Lietuva kanale jo tikrai nepristigs. Tiesa, norint užtikrinti visų, net ir jauniausių, žiūrovų interesus ir siekiant padėti jiems išvengti kalbos barjero daugelis laidų bus titruojamos ar dubliuojamos lietuviškai. Tokiu būdu žiūrovų gretas papildys net ir tie, kuriems rusų kalba – vis dar kietas riešutėlis.

Šiokiadieniais ir savaitgaliais REN TV Lietuva kanalas rodys filmus, jau pelniusius tarptautinį pripažinimą – ne tik Hollywood‘o industrijos, bet ir Europos kino klasiką.

Kanalas ypač tiks naktibaldoms, nes filmus, laidų ir koncertų kartojimus transliuos iki vėlyvos nakties.