Paaiškėjo LRT šokių projekto „Šok!“ teisėjų ketvertas
Parašė Zaliukas· September 07 2013 01:19:35

Ką tik prasidėjusio LRT naujojo sezono naujiena – nacionalinis šokių talentų konkursas „Šok!“ jau suformavo profesionalų komandą, kuri užims garbingas teisėjų vietas. Šalia jau žinomų projekto teisėjų – Gyčio Ivanausko ir Birutės Letukaitės – sėdės Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas ir Jūratė Sodytė.

„Sunku įsivaizduoti profesionalesnę projekto komisiją būtent tokio formato šokių projektui, kuriame išvysite visų galimų šokių stilių pasirodymų. Tai įvairiapusiškos asmenybės bei didžiausi savo srities profesionalai“, – sako projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Profesionali baleto šokėja Birutė Sodytė, nuo ankstyvos vaikystės visą gyvenimą pašventusi šokiui, jau dešimt metų dirba choreografe, dėstytoja bei režisieriaus asistente.

Šokio profesionalė J. Sodytė jau yra išbandžiusi teisėjos kėdę kituose šokių projektuose. Tiesa, šalia jos sėdėjo kolega, su kuriuo jie ir vėl susitiks naujajame šokių projekte „Šok!“ – tai Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas.

Skuzdėliuko vardu žinomas Dainius – buvęs Lietuvos sportinės gimnastikos rinktinės narys, šokių muzikos grupės „RSA“ atlikėjas, šokėjas, gatvės šokių studijos „ANT“ įkūrėjas ir treneris papildys spalvingą „Šok!“ komisiją.

Įspūdingąją profesionalių šokėjų, choreografų, o nuo šiol – LRT nacionalinio šokių talentų konkurso „Šok! “ – komisiją bei talentingiausių Lietuvos atlikėjų pasirodymus išvysite jau visai netrukus, rugsėjo 29-ąją, sekmadienį, 18.30 val. per LRT.