Aktorių poros namuose gimsta svajonių aplinka
Parašė Zaliukas· October 12 2013 02:23:48
„Kai su Jūrate gyvenome mano pusseserės sode, prižiūrėjome įvairius augalus, turėjome šiltnamį“, – TV3 laidos „Svajonių sodai“ apie sodininkystės patirtį šeštadienį 10.00 val. pasakos aktorius Rimantas Bagdzevičius. Neseniai su mylimąja aktore Jūrate Vilūnaite jie įsikūrė erdviame ir moderniame name su dideliu kiemu ir sodu netoli Vilniaus, tačiau šiltnamio, daržo ar bulvių lauko jų planuose nėra.

„Mano žmogus, Jūratė, mėgsta „šnekėtis“ su augalais, tad jeigu pradės ji su pomidorais „kalbėtis“, tai visai man nebeturės laiko“, – pokštaus žinomas aktorius.

J. Vilūnaitė prisipažins, jog Rimantas jos kiemo tvarkymo darbais neapkrauna, pats nupjauna veją, prižiūri nedidelį sodelį, ravi alpinariumą. Rimantas sako, kad jo nevargina visą dieną paskui burzgiančią žoliapjovę bėgioti, kol nupjauna didelius kiemo plotus. „Man tai malonumas, nusiaunu batus ir lakstau basas paskui ją“, – pasakos R. Bagdzevičius laidos „Svajonių sodai“ komandą taip pat pasitikęs basomis.

Aktorių pora atviraus, jog svajoja apie tokią aplinką, kurioje būtų daugiau privatumo, spalvingų dekoratyvinių augalų ir uogų, kuriomis galėtų mėgautis visą sezoną.

„Tiek daug turiu sentimentų hortenzijoms, – svajingai pasakos R. Bagdzevičius, – Mums su Jūrate labai patinka šis augalas. Įsimylėjome hortenzijas, kai kartu leisdavome vakarus gyvendami pas mano pusseserę.“

TV3 laidos „Svajonių sodai“ komandos konsultantai sukurs žinomai aktorių porai tokią aplinką, kurioje augs ne vien hortenzijos. Žalumoje skendinčiame kieme bus sukomponuoti spalvingi augalai, kurie gali žydėti nuo pavasario iki rudens, o R. Bagdzevičiui jų nereikės ravėti. Kaip pildosi žinomos aktorių poros svajonės žiūrėkite šeštadienį 10.00 val. per TV3.

„Svajonių sodai“ – šeštadieniais 10.00 val. per TV3!