Startuoja vienuoliktoji „Išsipildymo akcija“
Parašė Zaliukas· November 06 2013 12:59:58
Žiūrimiausia šalies televizija TV3 ir SEB bankas skelbia didžiausio paramos projekto Lietuvoje „Išsipildymo akcija 2013“ pradžią. Nuo pirmadienio, lapkričio 4 dienos, iki pat šv. Kalėdų visi geros valios žmonės kviečiami aukoti ir prisidėti prie prasmingų darbų.

„Išsipildymo akcijos“ tikslas – padėti likimo nuskriaustiems vaikams – paliktiems tėvelių, sergantiems, tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai. Šio projekto metu šiemet ir vėl kviečiama aukoti skaudžių istorijų herojukams. Istorijas pateiks TV3 televizija ir televizija internete TV3 Play.

„Išsipildymo akcija jau perkopė dešimtmetį ir toliau tęsia tradiciją skleisti džiaugsmą. Per visą projekto gyvavimo laikotarpį geros valios žmonės iš viso suaukojo daugiau nei 23 mln. litų ir padėjo įgyvendinti dešimčių tūkstančių vaikų globos namų auklėtinių bei likimo nuskriaustų mažųjų svajones. Jie gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Tikiu, kad šiemet jiems suteiksime dar daugiau šypsenų“, – sako UAB „TELE-3“ generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

„Organizuodami kartu su televizija „Išsipildymo akciją“, siekiame paskatinti pasidalinti gerumu visus – tiek įmones, įstaigas, tiek kiekvieną žmogų. Aktyviųjų dėka akcija skaičiuoja jau 11 metus. Per šį laiką nuveikta daug gerų ir prasmingų darbų, padėta tiems, kuriems pagalbos reikėjo labiausiai. Kviečiame tęsti gražius darbus“, – sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

Prie šios iniciatyvos kasmet prisijungia vis daugiau žmonių. Šiemet joje taip pat ir vėl noriai dalyvaus žinomi Lietuvos pramogų pasaulio atstovai, visuomenės veikėjai. TV3 savo eteryje viso projekto metu skatins visuomenę nelikti nuošalyje.

Aukoti šiai akcijai galima ir palaikant kitą iniciatyvą – „Išsipildymo akcijos“ įkvėptą „Pyragų dieną“, kuri šiemet prasidės lapkričio 6-ąją. Jos metu įstaigų darbuotojai ir visi geros valios žmonės yra kviečiami iškepti pyragą, atsinešti jį į savo biurą, už sutartą kainą parduoti jį kolegoms ir surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai 2013“.

„Pyragų dienos“ iniciatyvoje jau dalyvauja TV3 laidos „Beatos virtuvė“ vedėja B. Nicholson ir „Chocolate Naive“, sukūrę specialų karštą šokoladą. Jis pažymėtas specialiu akcijos lipduku. Dalis pinigų už parduotas pakuotes bus pervesta į TV3 ir SEB banko organizuojamos „Išsipildymo akcijos 2013“ sąskaitą. Šio šokolado jau galima įsigyti parduotuvėje internete.

Primename, kad „Išsipildymo akcijai 2013“ garsinti UAB „Tele-3“ dovanos eterio laiką visuose MTG žiniasklaidos kanaluose Lietuvoje: TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir „Power Hit Radio“. Šių metų „Išsipildymo akcijos“ finalas gruodžio 24 dieną bus tiesiogiai transliuojamas per TV3.

TV3 ir SEB banko organizuojamai IŠSIPILDYMO AKCIJAI galima aukoti ir telefonu nuo lapkričio 4 d.: 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai), 1892 (auka 10 litų) ir www.aukok.lt.