Populiarieji „Chorų karai“ sugrįžta: pirmosios atrankos – Kaune
Parašė Zaliukas· November 06 2013 13:01:39
TV3 eteryje penktąjį kartą startuos didžiausio masto muzikinis projektas „Chorų karai“. Pilietiškumą ir patriotiškumą savo kraštui projekte skatins nauji chorai ir jų ypatingi generolai. Pirmoji projekto naujojo sezono atranka įvyks jau šį penktadienį, lapkričio 8-ąją, Kaune.

Kauno chorai net ketverius metus iš eilės šventė pergalę „Chorų karuose“, todėl naujiems generolams dalyvavimas projekte – rimtas iššūkis. Laikinosios sostinės dainingą kariauną šiemet formuos ir į pergalę ves vokalinis vyrų ansamblis „Quorum“. Visus, kurie trokšta ginti Kauno garbę didžiausio masto muzikiniame šou, generolai kviečia lapkričio 8 dieną 17.00 val. atvykti į klubą „Mojo Lounge“ (Putvinskio g. 50, Kaunas).

Ne visi iš vyriškos „Quorum“ kompanijos narių kilę iš Kauno, tačiau visi sutartinai tvirtina: Kaunas – puikus miestas. Būdami „Žalgirio“ gerbėjai, generolai sieks suburti krepšinio aistruolių chorą, taigi laukia dainingų šios komandos gerbėjų.

Beje, ketvirtajame „Chorų karų“ sezone balsingi „Quorum“ vyrai stovėjo už Panevėžio choro nugaros, intensyviai dirbo su šiuo choru, ruošė aranžuotes. Padedamas „Quorum“ narių ir Panevėžio kariaunos generolo Vytauto Matuzo, šis choras iškovojo antrąją vietą. Naujajame „Chorų karų“ sezone vyrai nusprendė patys tapti choro generolais. Kaip tik Kaune „Quorum“ turi gausiausią būrį gerbėjų, dauguma ansamblio koncertų įvyksta Kaune.

Pirmoji „Chorų karų“ penktojo sezono atranka Kaune kartu su „Quorum“ generolais – jau šį penktadienį, lapkričio 8 dieną, 17.00 val. klube „Mojo Lounge“!

Šį pavasarį „Chorų karus“ pasižiūrėjo daugiau nei 2 milijonai žiūrovų. Tikėdamiesi sutraukti dar platesnę auditoriją dainingi lietuviai jau galanda muzikinius ginklus. Kurių miestų ar kraštų chorai susikaus didžiausio masto projekte, paaiškės jau netrukus.

„Chorų karai“ – jau greitai tik per TV3!