Pyragais kvepėjo ir mokyklose, ir autoservisuose
Parašė Zaliukas· November 08 2013 11:46:23
Tradicinę „Pyragų dieną“ šiemet saldūs kepinių kvapai buvo juntami daugelyje labdarą propaguojančių įmonių bei įstaigų – nuo nedidelių kolektyvų iki didžiausių valstybės sektoriaus bei verslo organizacijų.

„Pyragų diena“ yra visuotinės „Išsipildymo akcijos“ dalis. Darbuotojai kepė pyragus, nešė juos į biurus, už sutartą kainą pardavinėjo kolegoms, o surinktas lėšas aukojo pirmadienį prasidėjusiai „Išsipildymo akcijai“, padedančiai likimo nuskriaustiems vaikams.

Į TV3 televizijos paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“ plaukia įvairiose įmonėse ir mokymo įstaigose rengtos „Pyragų dienos“ nuotraukos. Į iniciatyvą įsitraukė studentai ir moksleiviai, privačių ir valstybinių įmonių kolektyvai, prodiuserių kompanijos, bankai, klinikos, autoservisai ir kt. TV3 televizija nuotraukų laukia iki lapkričio 16 dienos: www.pyragudiena.lt.

„Pyragų dienos“ išvakarėse ir TV3 televizijos darbuotojų namai kvepėjo cinamonu, obuoliais ir šokoladu – orkaitėse skrudo pyragai. Jau ketvirtus metus iš eilės TV3 biure, kaip ir daugelyje kitų vaikams padėti norinčių įmonių ir įstaigų kolektyvų vakar buvo švenčiama pyragų diena. Ši tradicija – tai galimybė daryti gera ir kartu jauki šventė bendradarbiams.

Reportažą apie TV3 biure surengtą akciją galima pamatyti televizijoje internete TV3 Play.

TV3 kviečia Lietuvos įmonių ir įstaigų vadovus, darbuotojus, moksleivius, studentus ir visus geros valios žmones rengti pyragų dienas savo darbovietėse ir taip jungtis prie šiųmetės akcijos, kuri šalyje tapo dideliu ir gražiu socialiniu reiškiniu.

„Išsipildymo akcija“ – didžiausias televizijos labdaros projektas Lietuvoje. Už geros valios žmonių per daugiau nei dešimtmetį suaukotas lėšas jau pagelbėta dešimtims tūkstančių vaikų namų auklėtinių bei ligoniukų, vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą, jiems nupirkta vaistų, atlikta operacijų, parūpinta medicininės įrangos, pagerinta buitis ir suteikta papildoma reabilitacija. Per 10 metų Lietuvos vaikus pasiekė daugiau negu 23 milijonai litų.

„Išsipildymo akcija 2013“ tampa vilties žiburiu vaikų namų auklėtiniams ir mažiesiems ligoniukams. Per akciją suaukotos lėšos bus skirtos labiausiai likimo nuskriaustiems mažiesiems, gyvenantiems vaikų globos namuose, taip pat sunkiai sergantiems ligoniukams. TV3 skatina jaunus ir kūrybingus verslininkus savo darbais ir dėmesiu savanoriškai prisidėti prie akcijos ir skirti paramą jos laukiantiems.

Primename, kad „Išsipildymo akcijai 2013“ garsinti UAB „Tele-3“ dovanos eterio laiką visuose MTG žiniasklaidos kanaluose Lietuvoje: TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir „Power Hit Radio“. Šių metų „Išsipildymo akcijos“ finalas gruodžio 24 dieną bus tiesiogiai transliuojamas per TV3.

TV3 ir SEB banko organizuojamai „Išsipildymo akcijai 2013“ galima aukoti ir telefonu: 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai), 1892 (auka 10 litų) ir www.aukok.lt.