LRT eteryje – 300-oji laida „Laba diena, Lietuva“
Parašė Zaliukas· November 13 2013 13:03:22
Trečiadienį LRT televizijos eteryje – 300-oji laida „Laba diena, Lietuva“. „Startavę praėjusio sezono pradžioje, šiandien jau galime pasigirti nemažu įdirbiu: per metus išmokome žinias ir pokalbius dar labiau koncentruoti. Aiškiai ir lakoniškai jau kalba ne tik mūsų žurnalistai, bet ir pašnekovai, ir svarbiausia – ne tik LRT studijoje, bet įvairiausiose, netikėčiausiose vietose visoje Lietuvoje, kur vyksta svarbiausi įvykiai ir iš kur transliuojame tiesiogiai, – džiaugiasi laidos prodiuseris ir vedėjas Juras Jankevičius. – Vienoje dviejų valandų laidoje tokių pasijungimų jau būna šeši–septyni.“

Jubiliejinė 300-oji laida „Laba diena, Lietuva“ šiandien laukia staigmenos iš smagiausio Klaipėdos virtuvės šefo Mariaus Šulco, kuris tiesioginiame eteryje atskleis ypatingą šventinį receptą – keptą plekšnę, juk kaip tik prasidėjo plekšnių sezonas... Galbūt patiekalas bus tinkamas ir artėjančioms Kalėdoms? Apie jas, beje, laidoje kalbės ir ekonomistai, šiemet prognozuojantys rekordinius dovanų pirkimus. Tuo tarpu psichologė patars, kaip nepersistengti tenkinant prekybininkų užgaidas.

Dar vienas pokalbis – apie cukrų. Tai tikrų tikriausias narkotikas, teigia daktarai. Gydytoja paaiškins, kodėl.

Kaip reaguoti, jei sužinojote, kad jūsų asmeniniu turtu domisi valdininkas? Kiek apie žmogų gali sužinoti pareigūnas, pasinaudodamas Registrų centro suteikiamomis galimybėmis?

„Laba diena, Lietuva“ – kiekvieną darbo dieną per LRT televiziją.