Netrukus dienos šviesą išvys projektas įsimylėjėliams „Didžiosios piršlybos“
Parašė Zaliukas· November 13 2013 21:37:41
Piršlybos – akimirka, kai vyras paprašo savo mylimosios rankos, – yra vienas labiausiai jaudinančių įvykių gyvenime. Tiesa, noras išradingai, originaliai ir grandioziškai pasipiršti gali tapti ir vienu sudėtingiausių gyvenimo išbandymų įsimylėjėliams. Kaip tik čia į pagalbą skuba žinomiausia televizija internete TV3 Play.

Jau netrukus TV3 Play eteryje – įspūdingiausios piršlybos Lietuvoje! Tiems, kurie trokšta įsimintiniausio gyvenime įvykio, jau netrukus galės siūlyti savo svajonių sužadėtuvių idėją ir galbūt tapti tuo laiminguoju ar laimingąja, kurio(-s) sumanymą įgyvendins TV3 Play, o stebėti galės visa Lietuva.

Neįtikėtinos piršlybų idėjos, įspūdingiausių pasipiršimų istorijos, patarimai ir sužadėtuvių kuriozai – visa tai jau greitai TV3 Play. Linksmą nuotaiką ir pakilius jausmus palaikys pasiruošimo piršlyboms užkulisiai, įžymybių pasipiršimo istorijos ir komentarai.

Esi tikras, kad ji – tavo gyvenimo išrinktoji? Esi tikra, kad jis – tavo gyvenimo išrinktasis? Nori netradiciškai įrodyti begalinę meilę? Norintiems tereikės atsiųsti savo pasipiršimo idėją TV3 Play komandai. Visos detalės dalyviams bus atskleistos netrukus.

Premjera „Didžiosios piršlybos“ – jau netrukus per TV3 Play!