Dzūkišką „Chorų karų“ kariauną vesianti A. Pilypaitė kviečia į atranką
Parašė Zaliukas· November 13 2013 21:41:38
Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje penktąjį kartą prasidės didžiausio masto muzikinis projektas „Chorų karai“. Pilietiškumą ir patriotiškumą savo kraštui projekte skatins nauji chorai ir jų ypatingi generolai. Pirmoji projekto naujojo sezono atranka penktadienį įvyko Kaune, rytoj „Chorų karų“ atrankoje laukiami vilniečiai, o jau šį sekmadienį dėl vietos dainingoje kariaunoje rungsis Alytaus miesto ir rajono atstovai.

Alytaus chorą į pergalę šiemet ves dainininkė Asta Pilypaitė. TV3 projektuose ne kartą pasirodžiusi žinoma moteris su savo komanda laukia visų dainingų alytiškių ir Alytaus krašto gyventojų lapkričio 17 dieną, sekmadienį, Alytaus miesto teatre (Rotušės a. 2). Atrankos pradžia – 11.00 val. „Tikimės, kad subursime Pietų Lietuvos chorą“, – sako A. Pilypaitė.

Pernai dainininkė dalyvavo TV3 šokių projekte „Šok su manimi“. Ar „Chorų karuose“ Asta ir jos vedamas choras pademonstruos ne tik vokalinius, bet ir šokio gabumus, paaiškės jau netrukus.

2011 metais Alytaus oranžinis choras su generolu Justinu Lapatinsku priešakyje užėmė antrąją vietą, nusileidę Kauno Burgundiškam chorui. Gal A. Pilypaitės kariauna šįkart bus pirmoji?

Naujajame „Chorų karų“ sezone į pergalę kauniečius ves vyrų ansamblio „Quorum“ nariai, Vilniaus chorą ketvirtadienį burs dainininkė Urtė Šilagalytė, o A. Pilypaitė Pietų Lietuvos dainingą kariauną formuos šį sekmadienį, lapkričio 17 dieną, 11.00 val. Alytaus miesto teatre.

„Chorų karai“ – jau greitai per TV3!