Eglė Driukaitė apie vaidmenį LNK seriale: „Bus ir bučinių su Leo“
Parašė Zaliukas· November 13 2013 21:44:16
Ji – turtingo teisėjo dukra, besiruošianti tekėti už jaunuolio, kuris turi unikalią savybę pakliūti į pačias komiškiausias situacijas. Čia pat – jų vestuvės, kuriose viskas turi būti tobula ir tai ko gero rūpi tik jai. Tai – naujausias Eglės Driukaitės vaidmuo LNK situacijų komedijoje „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“, kuriuo aktorė po motinystės atostogų grįžta į televizijos ekranus.

„Jau praėjau filmuotis ir esu labai laiminga: šioje komedijoje bus labai daug veiksmo, neįtikėtinų, komiškų, tragikomiškų situacijų ir posūkių. Pirmas kartas, kai toks didelis mano vaidmuo komediniame seriale ir pirmas kartas, kai filmuojamės su Leonardu Pobedonoscevu. Artimiau su juo susipažinome, mane aplankė geras jausmas“.

Seriale „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ su Leo netrūks ir pikantiškų scenų. Serialas prasideda, kai herojai atsibunda ryte po audringos nakties.

„Mes sužadėtiniai, todėl dar mūsų laukia ne viena tokia pikantiška scena. Bus ne tik daug juoko, bet ir bučinių. Juk mes mylim vienas kitą, o tarp įsimylėjėlių būna visko: ir pikantiškų, ir romantiškų akimirkų, ir pykčio, ir barnių“.

Į LNK serialo filmavimo aikštelę Eglė skuba namuose palikusi pirmagimę Emilę. „Jai jau metai ir keturi mėnesiai, bet pirmą kartą taip ilgai lieka be mamos. Gerai, kad yra vyro mama (muzikanto Viliaus Alesiaus-aut. past.), kuri labai mielai būna su anūke. Didelis džiaugsmas, kad turime tokią galimybę, kai vaiko nereikia palikti su svetimais žmonėmis. Daug laimės ir mažylei, ir močiutei“, - pasakojo Eglė Driukaitė, šiuo metu intensyviai besiruošdama naujo LNK serialo „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ premjerai.

„Baisiausios mano gyvenimo savaitės“ formatą LNK įsigijo iš „Hat trick“, o jį įgyvendins „VRS WPI Vilnius“. Serialą labai sėkmingai rodė nacionalinis britų transliuotojas BBC – jie transliavo 17 serijų, kuriame pavaizduotos nelengvos septynios herojaus dienos iki vestuvių, savaitė iki vaiko gimimo ir nuotykiai su šeima ir uošviais per Kalėdas.