Leonardas Pobedonoscevas nukentėjo nuo įsismarkavusio Guči
Parašė Zaliukas· December 03 2013 23:44:21
Kai prieš būsimąjį jaunikį susimoko visa būsimosios žmonos šeima, ne išimtis ir augintiniai. Naujame LNK seriale „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ jaunikį Miką vaidinantis aktorius Leonardas Pobedonoscevas ne juokais susikauna su išpaikintu uošvienės mitelšnauceriu Gučiu, arba Gučiuku, kaip šaukia pati šeimininkė, arba Kūčiuku, kaip jį vadina neprigirdinti jaunosios močiutė. O kai jaunikiui prieš vestuves nesiseka viskas, tai visai nenuostabu, kad piršlybų žiedą pačiumpa Gučis.

Ar reikia sakyti, kad bandymas atimti žiedą iš priešiškai nusiteikusio šuns tampa viena juokingiausių serialo vietų? Bet tik ne Leonardui Pobedonoscevui, kuris turėjo patį artimiausią santykį su aktoriumi, turinčiu aštrius dantis ir nenusiteikusiu juokauti. Bekartojant vieną dublį po kito, Gučis kaip reikiant įsiuto.

„Krimst - ir įkando filmuojant paskutinį dublį – negalėjo pakęsti, kad lendu į jo burną. Bet didelio netikėtumo nebuvo – filmuojant tokias scenas visada yra planas B. Žinai, kad net pats taikiausias, labiausiai išdresiruotas gyvūnas pasiunta, kai lendi į jo teritoriją. Ar skaudėjo? Laimei, Gučis ne krokodilas, ranka liko. Tik mėlyna nuo dantų“, - juokėsi Leonardas.

Pasak aktoriaus, ši scena atrodys labai tikroviškai. „Ko nepadarysi vardan gero dublio? Svarbu, kad šuo nenukentėjo, - incidento filmavimo aikštelėje nesureikšmina Leo.

Naujo humoro serialo „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ premjera – jau trečiadienį 20.20 per LNK.