Ant LNK ledo – „Mis Latvija“ ir pasaulyje pripažinta gražuolė Alisa Miskovska
Parašė Zaliukas· December 13 2013 13:21:35
Po Naujųjų metų startuosiantis LNK šokių ledo šou turės neeilinę gražuolę – „Mis Latvija 2010“ Alisą Miskovską, kuri šį rudenį laimėjo vieną iš penkių prestižinių pasaulio grožio konkursų - „Miss Tourism Queen International“, vykusį Kinijoje.

Alisa gimė 1987-aisiais Daugpilyje, antrame pagal dydį Latvijos mieste. Būdama penkiolikos, ji užėmė trečią vietą Latvijos dailiojo čiuožimo čempionate ir tapo jauniausia šalies istorijoje dailiojo čiuožimo trenere.

Ant LNK ledo Alisa šoks su Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentu Petru Nausėda. Alisa po kelių treniruočių su Petru į Daugpilį grįžo tarsi ant sparnų.

„Jis toks stiprus ir aukštas! Mano graciją pridėjus prie Petro jėgos, turėtų išeiti nuostabi pora, kuri žiūrovams padovanos ne vieną įsimintiną pasirodymą! - žada Alisa.

Būsimąją šokių ant ledo šou Alisa vadina unikaliu. „Labai džiaugiuosi, kad jūs išdrįsote rengti šį šou. Manau, kad jis taps tradicija ir pavyzdžiu Latvijai. Jūsų konkurso dalyvės moterys – tikros gražuolės, o vyrukai - talentingi“, - sako Alisa.

Gražuolė ledo projekto metu neketina persikelti gyventi į Vilnių, nes Daugpilyje turi savo dailiojo čiuožimo klubą „Magic Skates“ ir apie 80 mokinių.

„Gavusi pasiūlymą, aš net nedvejodama atsakiau teigimai. Jeigu nori, gyvenime nėra nieko neįmanomo. Mano tikslas buvo sudalyvauti „Mis Pasaulyje“ ir aš jį pamažu, bet pasiekiau. Baigiau du universitetus, treniruoju vaikus nuo 3 metų iki 15 metų. Mano auklėtiniai jau tapo Latvijos dailiojo čiuožimo čempionais“, - pasakoja Alisa, užsibrėžusi automobiliu važinėti iš Daugpilio į Vilnių.

Latvijos spauda Alisai negaili pačių gražiausių žodžių. Mergina viską pasiekė pati. Su pagyrimu baigusi Daugpilio universitetą, magistrės laipsnį apsigynė Rygos sporto akademijoje. Jaunoji trenerė visas savo jėgas skiria mokydama vaikus dailiojo čiuožimo. Jos atsidavimas, disciplina ir atkaklumas leido pasiekti rezultatų ne tik sporte. Latvijos grožio karaliene ji tapo ne iš karto, bet po dviejų nesėkmingų konkursų ji nepasidavė.2010-aisiais pagaliau gavusi trokštamą titulą, ji savo šaliai atstovavo įvairiuose grožio konkursuose. Alisai pavyko laimėti Lotynų Amerikoje rengiamą „Miss Model Intercontinental“, „Miss 7 continents“ ir galiausiai prestižinį „Miss Tourism Queen International“.