Pagalba likimo nuskriaustiems vaikams – šokio ritmu
Parašė Zaliukas· December 18 2013 18:23:49
TV3 ir SEB banko organizuojamai „Išsipildymo akcijai“ neabejingi ir klubinės kultūros atstovai. Šį ketvirtadienį, gruodžio 19-ąją, žymiausi Lietuvos muzikos prodiuseriai ir didžėjai susiburs ir visi kartu dovanos šventę klubo „Disco 311 Buddha“ lankytojams.

Visi tą vakarą surinkti pinigai už įėjimą bus pervesti į didžiausio televizijos paramos projekto „Išsipildymo akcija“ fondą, siekiant padėti likimo nuskriaustiems vaikams. Ši akcija kartu su TV3 televizija bei šokių muzikos radiju „Power Hit Radio“ klubinėje padangėje yra rengiama jau antrus metus iš eilės.

Vakarėlio organizatorius Modestas Žilionis, žinomas Modessthe Sound vardu, teigė ketvirtadienio renginiui besiruošiantis itin atsakingai ir iš širdies. „Labai džiaugiuosi, kad šią idėją nuoširdžiai palaiko ir mano kolegos, randantys laiko savo sudėtingose darbotvarkėse ir sutinkantys paplušėti be jokio atlygio. Galimybė padėti mažiesiems ligoniukams bei likimo nuskriaustiems vaikams yra tas prasmingas darbas, kuriam tikrai mums negaila nei laiko, nei jėgų“, − sakė M. Žilionis.

Viename populiariausių sostinės naktinių klubų, „Disco 311 Buddha“, klubinėtojai išvys ne tik Modessthe Sound, kuris yra puikiai žinomas iš tokių TV3 televizijos projektų kaip „Šok su manimi“, „Lietuvos talentai“, „Šok ir lieknėk“ bei iš „Power Hit Radio“ šokių muzikos laidos „Power Partyzone“ ir kitų.

Vakarėlio svečius taip pat džiugins tarptautinio konkurso „Movida Corona 2013“ nugalėtojas Janler, kuris yra ir „Power Hit Radio“ laidos „Power Partyzone“ rezidentas. Jam kompaniją palaikys prodiuseris ir atlikėjas „Electronic I“, vasarą sukūręs muziką grupės SEL dainai „Lyja“, taip pat visai neseniai pristatęs „The Ball & Chain“ dainą „Burning (Electronic I Remix)“ ir jau sulaukęs gerbėjų pripažinimo. Radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėjos Raminta Vyšniauskaitė ir Gintarė Greičiūtė dovanos geriausią šokių muziką.

Programoje pasirodys ir „Power Partyzone“ vienas populiausių rezidentų bei į „Power Top 15“ patekęs atlikėjas Deep Down su daina „Red Night“. Vakarėlyje dalyvaus ir Lietuvoje pripažintas Turkijos atstovas, „Exit“ klubo rezidentas Sezzy bei „Exit Piramidės“ nugalėtojas šokių muzikos laidos „Power Partyzone“ rezidentas Armless.

Svečius džiugins „M&D Substance“ ir „Dapa Deep“ projektai, kurie „skina“ Lietuvos topų viršūnes. Vakarėlyje taip pat skambės dainos „Another Lie“, Aqua „Barbie Girl (Dapa Deep Mashup)“, TLC „No Scrubs (Dapa Deep Edit)“, užkariavę „Power Hit Radio“ Top 15-tuką. Prie šios iniciatyvos prisideda ir vienas geriausių sostinės salonų „YURY“ bei jų projektas „Disco stilistai“, kurie lankytojams pristatys naujausias šukuosenas ir kvies tapti modeliais.

Didžiausiam televizijos paramos projektui Lietuvoje „Išsipildymo akcija 2013“ galima paaukoti ne tik dalyvaujant gražiose jį palaikančiose iniciatyvose, o ir skiriant auką telefonais 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai), 1892 (auka 10 litų) arba www.aukok.lt.

Paramos projektą „Išsipildymo akcija“ TV3 ir SEB bankas organizuoja jau nuo 2003 metų. Už geros valios žmonių per dešimt metų suaukotas lėšas jau pagelbėta dešimtims tūkstančių vaikų namų auklėtinių bei ligoniukų. Vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą, jiems nupirkta vaistų, atlikta operacijų, parūpinta medicininės įrangos, pagerinta buitis ir suteikta papildoma reabilitacija. Per daugiau nei dešimtmetį „Išsipildymo akciją“ pamėgo daugelis Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų.