„Moterys meluoja geriau. Klube“ šv. Kalėdos neapsieis be komiškų situacijų
Parašė Zaliukas· December 20 2013 13:12:39
Vos prieš kelias savaites žiūrovai šiltai sutiko vaidybinį kino filmą „Moterys meluoja geriau. Kristina“, o žiūrimiausia televizijos TV3 eteryje visai ne už kalnų ir septintasis kultinio serialo sezonas. Kol visi nekantriai laukia jo premjeros, populiariausios aktorės filmuojasi šventinėse TV3 laidose „Moterys meluoja geriau. Klubas“. Šio projekto premjera – jau pirmąją šv. Kalėdų dieną 19.00 val.

Kalėdos – susikaupimo ir šeimos šventė, tačiau populiariosios aktorės įtikins: geriausios šventės yra tos, kurias lydi humoras. „Moterys meluoja geriau. Klube“ juoko per šias šventes tikrai netrūks. Aktorių suvaidintose buitinėse, taigi ir komiškose situacijose kiekvienas atras bent dalelę savęs ar savo šeimos narių.

Moterų klube pakilią nuotaiką kurs žavios būtybės, kurias vaidina aktorės Inga Norkutė-Meda, Aušra Štukytė-Vilma, Karina Stungytė-Jurga, Natalija Janičkina-Ligita, Agnė Šataitė-Ugnė, Vitalija Mockevičiūtė-Galina. Prie merginų prisijungs naujas serialo „Moterys meluoja geriau“ veidas – Lina Rastokaitė-Oksana. Tai bus dalykiška, sofistikuota ir elegantiška veikėja, herojės Medos draugė. Na, o moteriškai kompanijai vadovaus ir vyriško prieskonio suteiks jų senas geras pažįstamas Ramūnas Rudokas-Marijus.

Serialo gerbėjai „Moterys meluoja geriau. Klube“ ne tik galės kvatoti iki ašarų, bet ir sužinoti pikantiškų detalių apie savo pamėgtus personažus. Kam šiltus jausmus puoselėja Meda, kas vos nepribaigė Galinos, kieno vaikiną nuviliojo naujokė Oksana? Be to, moterys dainuos, demonstruos madas ir kitaip džiugins akis.

Pirmąsias „Moterys meluoja geriau. Klubas“ laidas TV3 žiūrovai išvys jau per šv. Kalėdas – gruodžio 25−26 dienomis 19.00 val. Žengiant į Naujuosius metus taip pat nebus ko liūdėti, mat serialo aktoriai ekranuose pasirodys gruodžio 31 – sausio 1 dienomis.

Premjera „Moterys meluoja geriau. Klubas“ – šv. Kalėdų vakarą 19.00 val. per TV3!