„Moterys meluoja geriau“ herojės išsimaudė šampane
Parašė Zaliukas· December 31 2013 18:10:00
Šį, patį paskutinį, gruodžio vakarą 23.05 val. ir rytoj – pirmąją Naujųjų metų dieną 19.00 val., akyse vis dar mirgant fejerverkų šviesoms, žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje − šventinio laidų ciklo „Moterys meluoja geriau. Klubas“ finalinės dalys. Žavios serialo herojės žiūrovams pateiks ne vieną staigmeną ir įsuks į aibę tarp jų pačių vykstančių intrigų.

Daugiausia pipirų serialo „Moterys meluoja geriau“ senbuvės pažers naujokei – 7-ame sezone Oksanos vaidmenį atliksiančiai aktorei Linai Rastokaitei.

Jai teko sunki užduotis – ne tik vesti keturias šventines laidas, bet ir suvaldyti penkias į pasiutusias herojes įkūnijusias aktores bei šelmį Ramūną Rudoką. Juk tai – beveik misija neįmanoma: nei atsipalaiduosi, nei tostą pasakysi.

O koks naujametis vakaras be tostų? „Moterys meluoja geriau“ aktorės, susėdusios prie vaišėmis nukrauto stalo, taip pat bus tostų paruošusios. Tiesa, vos prasižios L. Rastokaitė, jos kolegės Vitalijos Mockevičiūtės herojė Galina bus pasiryžusi trūks plyš nutraukti iškilmingą kalbą. Kosulys, čiaudulys, paspringimas šampanu – intrigų specialistė Galina prie stalo parodys visus savo sugebėjimus išmušti žemę iš po kojų.

Vis dėlto aktorės akibrokštas filmavimo metu buvo gana netikėtas kitoms jos kolegėms – staiga atsidūrusios šampano debesėlyje jos ėmė leipti juokais.

Linksmas, šmaikštus ir intriguojantis „Moterys meluoja geriau. Klubas“ su Agne Šataite, Aušra Štukyte, Inga Norkute, Natalija Janičkina, Karina Stungyte, V. Mockevičiūte ir L. Rastokaite – jau šiandien 23.05 val. ir rytoj 19.00 val. per TV3!

„Moterys meluoja geriau. Klubas“ – gruodžio 31-ąją 23.05 val. ir sausio 1-ąją 19.00 val. per TV3!