E. Dragūnas Naujųjų metų naktį kviečia žiūrovus prijungti prie televizorių daug garso aparatūros
Parašė Zaliukas· December 31 2013 18:12:47
Naujųjų metų naktį žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 savo žiūrovams įteiks fantastišką dovaną – milžiniško populiarumo sulaukusį grandiozinį SEL koncertą.

Šis išskirtinis šou garantuos, kad iššovus naujamečiams fejerverkams šventė tęstųsi visu pajėgumu. 00.05 val. TV3 eteryje prasidės neseniai Kauno „Žalgirio“ arenoje įvykusio grupės SEL koncerto televizinė premjera.

„Tai nėra tik koncertas. Tai kur kas daugiau. Šis šou − tai energija, nuoširdumas, spalvos! Labai džiaugiuosi rezultatu, kurį pasiekėme. Visiems Naujųjų metų naktį rekomenduoju prie televizorių prijungti kuo daugiau ir kuo geresnės garso aparatūros, kad pajustumėt visą šio šou jėgą“, − sako grupės SEL narys Egidijus Dragūnas.

Dainininkas sako, kad prie šio grandiozinio projekto dirbusi itin gausi profesionalų komanda pasiekė fantastiškai gerą rezultatą. Todėl jam džiugu, kad visi gerbėjai, kurie neturėjo galimybės pamatyti jo pasirodymo, turės puikią progą jau šiandien išvysti šį nuostabų koncertą TV3 eteryje. Koncertą taip pat transliuos ir žinomiausia televizija internete TV3 Play.

Be šio įspūdingo šou, TV3 žiūrovams naujametis vakaras bus įspūdingas taip pat ir dėl rinktinių eterio filmų, dėl ryškiausias šalies žvaigždes subūrusios šventės „Ir Arkliui aišku!“ bei dėl šventinių fejerverkų tiesioginėje transliacijoje iš Vilniaus Katedros aikštės. Štai tokią dovaną žiūrimiausia televizija įteiks visiems Lietuvos žmonėms.

Grandiozinio SEL koncerto premjera – jau šiandien 00.05 val. per TV3 ir TV3 Play!