„X Faktoriaus“ dalyviai šįvakar pritrauks visų fotografų blykstes
Parašė Zaliukas· January 10 2014 12:28:18
Metų muzikos apdovanojimai „M.A.M.A. 2013“, įvyksiantys jau šįvakar, – svarbiausias metų renginys visiems šalies muzikantams – ir jau patyrusiems, ir dar tik pradedantiems. Užtikrintai ir sėkmingai pirmuosius žingsnius į didžiąją sceną žengiantys populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyviai taip pat intensyviai ruošiasi šiam svarbiam įvykiui. Ceremonijos transliacija – 19.30 val. tiesiogiai per jau dešimt metų žiūrimiausią televiziją TV3 ir tiesiogiai televizijoje internete TV3 Play.

Metų muzikos apdovanojimų dalyvius ir vedėjus rengianti žinoma stilistė Kristina Mališauskienė rūpinasi ir raudonu kilimu žengsiančių „X Faktoriaus“ dalyvių stiliumi. „Jie puikiai supranta, koks tai svarbus renginys ir koks svarbus išskirtinis stilius kiekvienam atlikėjui. Įvaizdis yra informacija, žinutė visuomenei, ir jie siekia ją perduoti kuo išskirtinesnę“, – sako viena profesionaliausių Lietuvos stilisčių K. Mališauskienė.

Į lietuviškuosius Grammy žada atvykti pirmojo „X Faktoriaus“ nugalėtoja Giedrė Vokietytė, projekte sukurta bei sėkmingai muzikuojanti grupė „4 Roses“ ir visi jau šį sekmadienį ant „X Faktoriaus“ scenos lipsiantys finalininkai.

„Visi „įklimpę“ į „X Faktorių“ turi rūpintis savo stiliumi, jį kurtis. Jie jau nebegrįš atgal, jie jau kitokie. Jie nebeturi teisės atrodyti bet kaip, turi milžinišką atsakomybę prieš kitus“, – ruošdama išskirtinius apdarus bei idealiausiai prie jų derančius aksesuarus pasakoja K. Mališauskienė.

Tiesa, pasak stilistės, išskirtinis stilius pasiteisina tik tuomet, kai jis atspindi, atskleidžia asmenybę bei jos atliekamą muziką. „Rūbas neturi dominuoti, turi tik papildyti žmogų, sustiprinti įspūdį. Jei atlikėjo stilius prasilenkia su asmenybe – taip galima tik pakenkti“, – teigia kruopščiai savitą stilių kiekvienam dainininkui kurianti stilistė.

Šį vakarą ryškiausi „X Faktorius“ pirmojo ir antrojo sezono dalyviai VIP ložėse plos tituluočiausiems Lietuvos muzikantams, o jau po trijų savaičių vienam iš antrojo projekto sezono finalininkų bus įteiktas nugalėtojo titulas. Jau šį vakarą „X Faktoriaus“ finalininkai dalyvaus tarsi savo pačių jau bene ranka pasiekiamos šlovės akimirkos generalinėje repeticijoje. „M.A.M.A. 2013“ ceremonijos transliacija – šį, penktadienio, vakarą 19.30 val. tiesiogiai per TV3 ir tiesiogiai per TV3 Play.

„M.A.M.A. 2013“ – šįvakar 19.30 val. tiesiogiai per TV3 ir tiesiogiai per TV3 Play!
„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!