TV3 laidų vedėjai Indrei Makaraitytei – Prezidentės padėka
Parašė Zaliukas· January 12 2014 13:18:19
Šiandien Prezidentė Dalia Grybauskaitė žiniasklaidos atstovams, kurie prisidėjo prie Lietuvos Pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai, įteikė Atminimo ženklus. Juo buvo apdovanota ir TV3 laidos “Savaitės komentarai” vedėja ir žurnalistė Indrė Makaraitytė.

“Pastarasis pusmetis, Lietuvai perėmus Pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai vairą, buvo itin aktyvus ir naujienomis. Mūsų šalyje vyko gausybė renginių, lankėsi daugybė aukšto rango svečių, kurie kartu su mūsų valdžios atstovais sprendė visai Europos Sąjungai aktualius klausimus. Visa tai stengiamės kuo išsamiau ir įdomiau nušviesti savo laidose, pateikiant pačią naujausią ir svarbiausią informaciją iš politinio gyvenimo”, - sako TV3 laidos “Savaitės komentarai” vedėja ir žurnalistė Indrė Makaraitytė, džiaugdamasi šiandien Prezidentės įteiktu Atminimo medaliu.

Politinių įvykių apžvalgos laida “Savaitės komentarai” TV3 televizijos žiūrovus prie ekranų kviečia kiekvieną sekmadienį 19 val. Ši laida žiūrimiausios televizijos Lietuvoje TV3 eteryje politinių aktualijų mėgėjus džiugina jau devintus metus.

“Savaitės komentarai – sekmadieniais 19 val. per TV3!