“Power Hit Radio” jau girdi dar daugiau vidurio Lietuvos gyventojų
Parašė Zaliukas· January 14 2014 13:53:03
Šiuolaikinės muzikos radijo stotis “Power Hit Radio”, ypač pamėgta jaunimo, nuo šiandien dar plačiau skamba Kauno apskrityje.

Radijo stotis, praėjusių metų pabaigoje laimėjus konkursą transliuoti programą nauju, galingesniu dažniu Kaune, nuo šiol yra pasiekiama radijo imtuvus nustačius ties 91,0 MHz signalu.

Naujam “Power Hit Radio” dažniui transliuoti buvo įrengtas keliolika kartų galingesnis siųstuvas, tad jo dėka šį radiją girdės dvigubai daugiau vidurio Lietuvos klausytojų, kurie taip pat galės mėgautis ir kokybiškesne transliacija.

“Džiugu, kad dar daugiau mūsų radijo gerbėjų galės klausytis savo mėgiamų laidų bei muzikos. Tyrimų duomenimis, jau vienuoliktus metus gyvuojanti “Power Hit Radio” yra viena iš trijų jaunimo klausomiausių bei mėgstamiausių radijo stočių Lietuvoje. Siekiame suformuoti nacionalinės aprėpties siųstuvų tinklą ir užtikrinti, kad ji būtų girdima visoje šalyje”, - sako UAB “TELE-3” generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Trečdalį milijono klausytojų per mėnesį pasiekianti “Power Hit Radio” šiuo metu yra transliuojama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Utenoje.

Šį rudenį radijas atnaujino visas savo programas. Populiariausios laidos – “Power popietė” su Saulium Baniuliu ir savaitgalio “Power Top15”, rubrikos “9:11”, “Pagaminta Lietuvoje”, “O.M.D.”. “Power hit radio” nemažai dėmesio ir eterio laiko skiria lietuviškai šokių muzikai ir jauniesiems jos kūrėjams - eteryje suteikiamas šansas debiutuoti visiškai naujiems, nežinomiems elektroninės muzikos kūrėjams. Lietuviška muzika sudaro apie 20 proc. šio radijo grojamo repertuaro ir sulaukia didelio klausytojų dėmesio bei palaikymo.

“Power Hit Radio” priklauso tarptautiniam žiniasklaidos koncernui “Moderns Times Group”, kuris taip pat valdo televizijų TV3, TV6, TV8 kanalus, televiziją internete TV3 Play bei Viasat palydovinės televizijos tinklą.

Daugiau informacijos apie radiją galima rasti www.powerhitradio.lt.

Geriausi šokių muzikos hitai – tik per „Power Hit Radio“!