R. Valiukaitė televizijoje prabils... suvalkietišku akcentu
Parašė Zaliukas· January 15 2014 23:11:01
Šį, trečiadienio, vakarą žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – premjera: daugiaserijinė komedija „Obelis nuo obels“. Profesionali kūrybinė komanda su režisieriumi Sigitu Račkiu priešakyje ir talentingų aktorių penketukas nuo šiol trečiadieniais 20.00 val. privers ne vieną žiūrovą prunkštelėti iš juokingų gyvenimiškų situacijų.

Jau pirmoje serijoje dvi kaip diena ir naktis skirtingos seserys Vaiva ir Milda sužinos, kad jųdviejų vyrų Žygimanto ir Arūno nelegalūs žygdarbiai iš esmės pakeis visų gyvenimus. O dramatišką situaciją komiškais prieskoniais pagardins išganingų idėjų nestokojanti kaimynė Renata.

Šis subtilus komiškas vaidmuo atiteko charizmatiškai aktorei Rimantei Valiukaitei. Jai ne tik teko suvaidinti jaunus vyrus viliojančią „panterą“, bet ir kalbėti daugumą prajuokinsiančiu suvalkietišku akcentu.

„Aš pirmiausia noriu atsiprašyti visų suvalkiečių už savo tartį. Seriale kalbu taip, kaip man atrodo, kad kalba Marijampolėje. Aš pati tikrai neturiu šaknų tuose kraštuose. Tiesiog stengiuosi iš klausos atkurti tartį“, – pripažįsta premjeros „Obelis nuo obels“ serialo aktorė.

Seseris Vaivą ir Mildą vaidinančios aktorės Giedrė Giedraitytė ir Margarita Žiemelytė su R. Valiukaitės personažu susidurs kone kiekviename žingsnyje. Ypač jų vyrams Žygimantui (akt. Julius Žalakevičius) ir Arūnui (akt. Ramūnas Cicėnas) patekus kalėjiman.

Komiškas serialas „Obelis nuo obels“ bus ne tik linksmas, bet ir privers pasinerti į mažytę avantiūrą. Jo pagrindinės herojės yra itin skirtingos seserys, tačiau ar jos vienintelės tokios?

Kaip tik todėl serialo kūrėjai nusprendė televizijos žiūrovams surengti intriguojantį konkursą, skirtą visiems broliams ir sesėms. Pagrindinis konkurso prizas – kelionė į Niujorką, dažnai vadinamą Didžiuoju obuoliu. Žaidimo taisyklių ieškokite TV3 televizijos tinklalapyje. Situacijų komedija „Obelis nuo obels“ – kiekvieną trečiadienį 20.00 val. jau dešimt metų žiūrimiausios televiziją Lietuvoje TV3 eteryje.

„Obelis nuo obels“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!