Erika Vitulskienė į partnerius gavo Graikijos „Dancing on Ice“ nugalėtoją
Parašė Zaliukas· January 23 2014 15:12:17
„Galvojau, gausiu arogantišką šiknių, o atvažiavo santūrus, darbštus, paprastas ir kantrus profesionalas. Tiesa, kol kas jis mane vadina Joanos vardu – su šia partnere Andrejus laimėjo Graikijos šokių ant ledo konkursą. Bet, manau, tas vardo maišymas - laikinas“, - kvatojasi Erika Vitulskienė, prieš penkias dienas sulaukusi partnerio ant ledo – Ukrainos čempiono ir Turino olimpinių žaidynių dalyvio Andrejaus Bekho.

Čiuožėjas – ypatingas, praėjusiais metais laimėjęs Graikijos „Dancing on Ice“ šou su žinoma graikų aktore Ioanna Pilixou. „Ji labai stengėsi, degė noru gerai pasirodyti, dėl to mūsų pora ir buvo sėkminga. Erika irgi labai stengiasi, bet mums žiauriai trūksta laiko“, - sako Andrejus.

Iš Kijevo atvykęs vyras sako dar nespėjęs apžiūrėti Vilniaus, bet, kiek matė, miestas jam pasirodė jaukus ir senoviškas.

„Dabar gyvenu maršrutu „Akropolio“ ledas – viešbutis. Ant ledo praleidžiame beveik visą laiką, nėra ko ilsėtis, šou čia pat“, - sako Andrejus.

Erika džiaugiasi, kad partneris ją saugo ir lepina. „Jau atpratau viena čiuožti, jis nuolat mane laiko. Kol laukiau partnerio, buvo ištikusi emocinė krizė, buvo daug nusivylimų ir ašarų, bet dabar gyvenimas prašviesėjo“, - šypsosi Erika Vitulskienė.

„Esu įpratęs šokti poroje, visą savo sportinę karjerą šokau su partnerėmis. Todėl Erika ir pražydo“, - sako prie LNK „Šokių ant ledo“ projekto prisijungęs Ukrainos čempionas ir Turino olimpinių žaidynių dalyvis Andrejus Bekhas.