Populiari drama „Pamiršk mane 2“ skatins įveikti opias socialines problemas
Parašė Zaliukas· January 24 2014 16:10:44
Jau nuo vasario 3 dienos į populiariausių serialų šeimą žiūrimiausioje televizijoje TV3 sugrįžta visų pamėgta drama – serialas „Pamiršk mane“. Antrajame intriguojančio pasakojimo sezone pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. personažai išgyvens naujas dramas ir spręs socialinių problemų rebusus.

Opias socialines problemas atskleidžiančiame TV3 seriale šį sezoną bus paliesta patyčių mokykloje tema. Ji egzistuoja ne tik tarp mokinių, bet ir jų bendravime su mokytojais ar socialiniais darbuotojais.

Tiesa, jau nuo pat pirmosios serijos visu gražumu sužydės praėjusiame „Pamiršk mane“ sezone engta populiaraus laidų vedėjo Danieliaus (akt. Andrius Bialobžeskis) žmona Rūta (akt. Aldona Bendoriūtė). Įgavusi stiprybės moteris galiausiai pati taps savo gyvenimo ir likimo šeimininke.

Serialo gerbėjai galės stebėti, kaip su savo gyvenimu tvarkosi smurtaujantį vyrą palikusi keturių vaikų mama, A. Bendoriūtės herojė Rūta.

Prodiuserinės kompanijos „Videometra“ kuriamo serialo scenaristas Erikas Kundreckas žada šiame sezone daug naujovių. Dėmesys skiriamas ne tik patyčių problemai ar smurtą šeimoje išgyvenusios bei atsitiesusios moters dramai. Jame bus nagrinėjama ir kita problema – žvaigždės sindromas.

„Seriale nagrinėjama ne viena socialinė problema. Pavyzdžiui, kaip televizijos kuriamas įvaizdis skiriasi nuo žmogaus realybėje bei ką žmonės yra pasiryžę padaryti dėl kelių akimirkų šlovės ir populiarumo. Galiu atskleisti, kad vienas iš personažų, panūdęs ir vėl sugrįžti į populiarumo viršūnę, kiaurą parą kurs realybės šou apie savo gyvenimą“, – intriguoja E. Kundreckas. Koks likimas laukia A. Bialobžeskio personažo − scenaristas kol kas neatskleidžia.

Nauji ir jau visų pamėgti aktoriai, jų laimės ir skausmo ašaros bei visai nauja siužeto linija žiūrovus prie televizorių trauks jau nuo vasario 3 dienos pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. per žiūrimiausią televiziją TV3!

„Pamiršk mane 2“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!