Ant ledo čiuožiantis Mantas Wizardas: „Labiausiai bijau dėl savo rankų“
Parašė Zaliukas· January 28 2014 14:30:08
LNK „Šokiuose ant ledo“ dalyvaujantis iliuzionistas Mantas Wizardas labiausiai bijo susižaloti rankas. „Rankos – tai mano duona, kaip pianistui. Saugau jas ypatingai ir labai dėl jų bijau“, - prisipažįsta Mantas, ant ledo jau spėjęs išsisukti koją, jaučiantis nugaros skausmus ir nuolat ant savo kūno randantis naujų mėlynių.

Pasak Manto, sunkiausias dalykas yra kristi. „Skauda. Antrąsyk nesinori“, - šypsosi. Pradžia buvo labai sunki, nes jis niekada nečiuožė nei pačiūžomis, nei važinėjo riedučiais.

„Dailusis čiuožimas visų pirma yra labiau sportas nei menas, jam reikia ne tik fizinių, bet ir dvasių jėgų. Čia reikia proto ir kūno vienybės stovint ant vieno peilio“, - atviras Mantas.

Pasak jo, sunkiausia buvo nepasiduoti, nes vis atrodė, jog po visų įdėtų pastangų – jokios šviesos. „Čiuoždavau ne valandą ir ne dvi, būdavo, kad nulipdavau nuo „Akropolio“ ledo vidurnaktį. Nepaisant to, atrodė, kad nesulauksiu projekto pradžios“.

Tačiau sudėtingiausias etapas – jau praeityje. Labiausiai jis dėkingas savo partnerei Agnei Oradauskaitei. „Ji mane palaiko, yra labai smagi ir moka įtampą pakeisti humoru“, - profesionaliai čiužėjai pagyrų negaili Mantas.

Jis nė trupučio nesigaili sutikęs dalyvauti LNK „Šokiuose ant ledo“: „Tai – kartu ir dvasinė patirtis, nes norisi išbandyti savo ribas. Dėsiu visas pastangas, kad premjerai pasiruoščiau puikiai. Man didelė garbė, kad esu pakviestas į šį neeilinį televizijos projektą“.