Tarp Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės talismano Juozuko ir jo šuolių partnerės – 60 metų skirtumas
Parašė Zaliukas· January 31 2014 16:08:57
Dešimt metų žiūrimiausia televizija TV3 savo žiūrovus jau nuo vasario 9-osios sekmadieniais 19.30 val. kvies į dar vieną įspūdingą premjerą – visame pasaulyje populiarų šou „Šuolis“ Lietuvoje. Dalyvauti projekte pasiryžusios ryškiausios Lietuvos sporto, televizijos, muzikos ir šokių žvaigždės sieks nepriekaištingai nerti į vandenį nuo 5 m, 7,5 m ar net 10 m aukščio bokštų. Kaune intensyviai treniruojasi kone pusė ryžtingų dalyvių. Vienas jų – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės talismanas – Juozas Petkevičius.

Jis drauge su projekte „Šok su manimi“ išgarsėjusia Egle Straleckaite nepraleidžia trenerės-instruktorės, Lietuvos čempionatų prizininkės, Pasaulio ir Europos veteranų čempionatų ir žaidynių čempionės ir prizininkės Jolantos Railienės treniruočių.

„Juozukas net negalvojo, kad papuls į tokį projektą! Iš pradžių jis tiesiog lydėdavo savo anūkę, kuri lanko šuolius į vandenį. Supratęs, kad kito kelio nėra, pradėjo intensyviai treniruotis premjerai“, – pasakoja trenerė.

Trenerė pasakoja, kad Juozukui neseniai daryta klubo operacija, tačiau treniruotėse jis nė karto neparodė kenčiantis skausmą, nors iš vyro judesių buvo matyti, kad jam įvykdyti užduotis dėl skausmo yra sunku: „Dėl to visus šuolius darysime iš vietos, be pašokimo, nors mūsų sporto šakoje visi šuoliai atliekami atsispyrus, pašokus.“

Atėjęs į treniruotę J. Petkevičius savo linksma šypsena kaskart gerai nuteikia ne tik trenerę, bet ir visus projekto „Šuolis“ dalyvius. Drauge su Juozuku treniruojasi ir jo anūkė. „Tai jį labai džiugina. Nors tarp jų 60 metų skirtumas, jiedu bendrauja it geri draugai. Anūkė Nida paveldėjo Juozuko gerą būdą ir sportinį veržlumą. Stengiamės daryti ir sudėtingesnius šuolius, o iš pirmų kartų taip gerai nepavyksta, todėl kojos buvo nusėtos mėlynių, bet stengsimės iki starto paruošti šuolininkus taip, kad nebūtų daugiau mėlynių“, – žada J. Railienė.

Jau vasario 9-ąją prasidėsianti didžioji TV3 premjera „Šuolis“ subūrė didžiulę žinomų žmonių ir plaukimo profesionalų komandą. Dėl laimėtojo vardo tiesioginiame eteryje sekmadieniais 19.30 val. kausis laidų vedėjas, verslininkas Gediminas Juodeika, dainininkė Liveta Kazlauskienė, šokėja Eglė Straleckaitė, Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis, Lietuvos krepšinio rinktinės talismanas Juozas Petkevičius, imtynininkas, olimpietis Aleksandras Kazakevičius, dainininkas Deivis Norvilas, šokėjas Deividas Meškauskas, humoristas Vitalijus Cololo, baletmeisteris Jurijus Smoriginas, šokėja Monika Šalčiūtė ir TV3 žaidimo „Laikykis!“ vedėja Indrė Burlinskaitė. Su TV3 žiūrovais sveikinsis nauja vedėjų pora – Mindaugas Stasiulis ir Monika Vaičiulytė.

Premjera „Šuolis“ – jau nuo vasario 9 dienos sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!