„X Faktoriaus“ nugalėtoju tapęs Ž. Gečas: mano ginklas buvo nuoširdumas
Parašė Zaliukas· February 03 2014 13:58:16
Sekmadienio vakarą tiesioginiame TV3 eteryje - ilgai lauktas „X Faktoriaus“ finalas, kuriame dėl laimėtojo vardo kovėsi trys stipriausi dalyviai: Anžela Adamovič, Žygimantas Gečas ir Audrius Petrauskas. Žiūrovų sprendimu šių metų projekto nugalėtoju tapo ir 50 tūkst. bei kontraktą su "Sony Records" laimėjo Žygis. Antroje vietoje liko Anžela.

„X Faktoriaus“ nugalėtojas DELFI portalui prisipažino iš karto negalėjęs patikėti savo pergale.

"Kai ištarė mano vardą, nesupratau, ar viskas vyksta iš tiesų. Galvojau, gal tai sapnas, - juokėsi Žygis. - Neturiu žodžių apibūdinti savo savijautą."

Paklaustas, ar finale likęs kovoti su gražuole Anžela nesudvejojo savo sėkme, Ž. Gečas teigė nė akimirkos nepaliovęs tikėti.

"Tikėjau, kad galiu. Žinojau, kad žiūrovai buvo nenuspėjami, iki paskutinės akimirkos nežinojome, kuris iš mudviejų nugalės. Bet mes su Anžela sutarėme labai draugiškai", - tikino jis.

Kodėl, jo nuomone, žiūrovai būtent jį išrinko „X Faktoriaus“ nugalėtoju? "Mano ginklas buvo nuoširdumas, - sakė Žygis. - Mano tikslas buvo priversti žmones išgyventi tai, ką tu dainuoji. Kai atiduodi visą meilę ir širdį žiūrovams, visos teigiamos emocijos tau grįžta su kaupu."

Mykolo Romerio universitete finansų ekonomiką studijuojantis vaikinas DELFI pasakojo, jog ši pergalė jam buvo ženklas, jog jis eina teisingu keliu.

"Mokslus žadu pabaigti. Tačiau supratau, kad mano pagrindinis kelias yra muzika", - prisipažino Žygis, į šį projektą ėjęs išmėginti savo jėgas.

"Norėjau pradėti muzikinį kelią, išmėginti, ką galiu. Ir man pavyko", - ką tik po pergalės sakė vaikinas.

Trečiąją vietą finale užėmė Audrius. "Visi trys buvo verti finalo, todėl ginčytis, kuris iš jų per plauką netapo laimėtoju, būtų beprasmiška. Jie finale ir tai yra laimėjimas", - sakė Audriaus mokytoja buvusi R. Ščiogolevaitė.

"Labai norėjau šįvakar atlikti savo trečią dainą, todėl dabar labai apmaudu", - prisipažino Audrius.

Su finalistais scenoje taip pat pasirodė ir žinomi šalies atlikėjai, kaip Jurga Šeduikytė, Vaidas Baumila, Giedrė Kilčiauskienė.

Projekto superfinale kūrinius su garsiais atlikėjais taip pat atliko ir kiti buvę „X Faktoriaus“ dalyviai. Scenoje uždainavo ir projekto teisėjai: Saulius Urbonavičius-Samas, Saulius Prūsaitis, Marijonas Mikutavičius ir Rūta Ščiogolevaitė.