Išsipildė baleto primarijaus N. Juškos noras – jis tapo policininku
Parašė Zaliukas· February 04 2014 18:06:28
Norėti reikia atsargiai, nes norai gali išsipildyti. Taip nutiko ir baleto primarijui Nerijui Juškai. Didžiausiame televizijos paramos projekte „Išsipildymo akcija 2013“ šokėjas atskleidė nuo vaikystės troškęs tapti policininku. O žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovų mėgstamo serialo „Moterys meluoja geriau“ kūrėjai šį norą ėmė ir išpildė: N. Juška seriale virto pareigūnu.

„Vaikystėje visi turėjo norų... kas būti kosmonautu, kas balerina, o aš labai norėjau tapti policininku. Net kieme dažniausiai žaisdavome plėšikus ir policininkus. Be to, mane labai traukė automobiliai. Maniau, tapęs policininku galėsiu ne vieną jų pavairuoti“, – apie savo vaikystės svajonę pasakojo žinomas baleto šokėjas.

Nerijus patikino: nors tikru policininku jis ir netapo, suvaidinti tokį pareigūną viename iš populiariausių šalies serialų buvo labai smagu. „Nors aš seriale vaidinu jau ne pirmą kartą, kas kartą šiek tiek jaudinuosi. Scenoje nesu naujokas, tačiau šokdamas baletą aš jaučiuosi kitaip nei akis į akį su filmavimo kamera. Baleto žiūrovas yra toli, nereikia įsiminti ir įtaigiai dėlioti žodžių… Turiu pasakyti, kad aktoriaus darbas sunkus, bet man labai patiko“, – patirtimi dalinosi Nerijus.

Žinomas šokėjas pasakojo, kad didelį įspūdį jam paliko automobilių mechaniką kultiniame TV3 seriale „Moterys meluoja geriau“ vaidinantis Džiugas Siaurusaitis.

Nepaisant šiokios tokios baimės, balerūnas teigė, kad nė nesvarstydamas taptų aktoriumi. Mat ši profesija, kaip ir baletas, jam taip pat arti širdies. „Filmus aš mėgstu nuo vaikystės. Dar anuomet žiūrėdamas juos galvodavau, kaipgi tiek aktoriai sugeba suvaidinti šitiek skirtingų emocijų. Juo labiau, kaip reikia įsijausti į vaidmenį, kuomet turi vaidinti, pavyzdžiui, kad tavo laivas skęsta vandenyne, nors esi filmavimo aikštelėje, toli nuo bet kokio vandens telkinio ir laivo“, – šypsodamasis svarstė Nerijus.

Kaip baleto šokėjui pasisekė atlikti policininko vaidmenį, matysite visai netrukus, nepraleisdami nei vienos „Moterys meluoja geriau“ serijos. Visas jau pamėgtų personažų istorijas galite sekti pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3. Mėgstamiausias serijas taip pat galite peržiūrėti ir žinomiausioje televizijoje internete TV3 Play.

„Moterys meluoja geriau“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!