Serialo „Pamiršk mane“ atgarsiai: smurtas prieš moteris – žiauri tiesa
Parašė Zaliukas· February 05 2014 15:20:35
Į žiūrimiausios televizijos TV3 eterį sugrįžusiame seriale „Pamiršk mane“ gausu naujovių. Pasikeitę herojų likimai, meilės dramos ir skaudūs likimo rykštės kirčiai – maža dalis to, ką naujame sezone patirs serialo personažai. Scenarijaus autorius Erikas Kundreckas aiškina, kad seriale liečiamos socialinės temos – atėjusios iš gyvenimo.

„Serialo scenarijus rašomas remiantis gyvenimiškomis situacijomis. Apie panašius įvykius ar situacijas, kurias mes nušviečiame „Pamiršk mane“ serijose, kas dieną galima paskaityti spaudoje, išgirsti per televizorių ar radiją. Nė vieno herojaus drama nėra laužta iš piršto“, – pasakoja E. Kundreckas.

Pasak scenaristo, ne tik aprašoma kas jau vykę, o ir nuspėjama, kas bus. Kaip tik dėl to TV3 seriale suvaidintos situacijos gali tikti smurto, patyčių ar kitų socialinių problemų prevencijai.

„Pamiršk mane“ komanda sako jau spėjusi sulaukti ir teigiamų atsiliepimų iš smurto prevencijos programų vykdytojų, profesionalų. Siekiant, kad serialas būtų ne tik patrauklus, bet ir informatyvus, realistinis, E. Kundreckas konsultavosi su Kaune veikiančia smurtą artimoje aplinkoje patiriančių moterų organizacija.

„Neseniai buvau susitikęs su moterų bendruomene, kuri kovoja su smurtu šeimoje ir padeda nuskriaustoms moterims. Klausiausi ką jos pasakoja, kokie jų išgyvenimai. Pasidomėjau, kaip jos vertina mūsų serialą. Bene kiekviena patikino, kad mūsų rodomos situacijos – žiaurios, tačiau kaip tik taip ir būna“, – teigia scenaristas. Jis priduria, kad dažniausiai žiūrovai pamano, jog serialo spalvos per daug sutirštintos, tačiau realybė kartais net ir dar žiauresnė.

Žiūrimiausios televizijos TV3 serialu „Pamiršk mane“ siekiama skatinti šalies gyventojų sąmoningumą ir atskleisti opiausias socialines problemas. Be to, visa serialo kūrybinė komanda ir TV3 nori padrąsinti nuo smurto artimoje aplinkoje kenčiančias moteris, paraginti netylėti.

„Pamiršk mane“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!