LNK sporto žinių vedėjos Astos Žukaitės rankose – ilgai slėptas Sočio žaidynių atidarymo scenarijus
Parašė Zaliukas· February 07 2014 17:09:19
LNK sporto žinių vedėjai Astai Žukaitei – Nalivaikienei ši savaitė atnešė be galo daug adrenalino, jaudulio ir tiek emocijų, kiek yra seniai nėra jautusi.

Jau šį penktadienio vakarą 18 val. LNK tiesiogiai transliuos vieną laukiamiausių pasaulio renginių – Sočio olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją, kurią Asta komentuos kartu su savo kolega Tomu Langviniu.

„Visas pasaulis su nekantrumu laukia atidarymo ceremonijos, ją stebės milijardai žmonių, o Rusija žada tokį šou, kokio pasaulis dar nėra matęs. Komentuoti šią šventę - didžiulė garbė ir ypatingas įvykis mano žurnalistinėje karjeroje. Didžiuojuosi šia galimybe ir labai laukiu šeštos valandos vakaro. Savo rankose jau turiu scenarijų ir galiu patikinti, kad Rusija paruošė daugybę staigmenų ir neįtikėtiną šou žiūrovams“, - sako Asta Žukaitė.

LNK sporto žinių vedėja džiaugiasi, kad besiruošdama šventei, praplėtė savo žinias apie Rusiją, o kadangi Lietuvą su Rusija sieja ryškus istorinis ryšys, lietuviams bus tikrai įdomu stebėti, kaip Rusija atskleis savo veidą ir savo istoriją“.

Tai – ne vienintelis iššūkis Astai šią savaitę. Sekmadienį ji čiuoš didžiojoje LNK premjeroje „Šokiai ant ledo“.

„Ėjau į šį projektą, nes myliu dailųjį čiuožimą, o dabar širdis džiaugiasi matant, ką nuveikė projekto dalyviai per ilgus pasiruošimo mėnesius“, - prieš sekmadieninę premjerą jaudinasi Asta.

„Darbas žiniose, tiesioginiai eteriai, ledo treniruotes ir pasiruošimas Sočio atidarymo ceremonijai - tokia mano ši savaite. Sekmadienį laukia pirmasis pasirodymas, visi dalyviai su jauduliu laukia jo. Aš ne išimtis. Labai tikiu šiuo projektu ir laikau kumščius už visus dalyvius. Vieniems sekėsi geriau, kitiems sunkiau, bet bus daug įspūdingų pasirodymų“.