Jei nebūtų aktorius, R. Rudokas būtų aukštalipys?
Parašė Zaliukas· February 13 2014 11:31:16
Žiūrimiausios televizijos TV3 reitingų viršūnėse karaliaujantis serialas „Moterys meluoja geriau“ merginų ir moterų mylimą, o vyrų gerbiamą herojų Marijų įkūnijančiam aktoriui Ramūnui Rudokui aukščio baimė – svetimas jausmas. Ko gero, ne vienas Vilniaus gyventojas buvo nustebintas išvydęs garsųjį aktorių lakstantį Vilniaus senamiesčio stogais.

Laipiojimas stogais nėra slaptas R. Rudoko pomėgis. Čia jis atsidūrė dėl kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ režisieriaus Sauliaus Balandžio fantazijos. Mat Marijaus (akt. R. Rudokas) nešvariems darbeliams galo nėra – TV3 televizijos žiūrovai jau netrukus išvys Marijaus suorganizuotą įmantrią vagystę, kuri ir atvedė herojų ant namo stogo.

Iš tiesų tai scenarijuje rizikingas lipimas ant stogo nebuvo numatytas, tačiau režisieriui kilo mintis, kad tokia scena atrodytų efektingai. Aukščio baimės nejaučiantis aktorius nedvejodamas sutiko įgyvendinti režisieriaus užmojus. „Na taip, galima teigti, jei nebūčiau pasirinkęs aktoriaus profesijos, būčiau puikus aukštalipys“, – juokauja žinomas aktorius.

R. Rudoko kuriamas personažas Marijus – gudrus, ne visuomet teisėtais būdais veikiantis, tačiau charizmos nestokojantis vyras. Aktorius pripažįsta, jog nusikalstamo pasaulio atstovo vaidmuo turėjo įtakos ir jo paties įvaizdžiui – dažnas žiūrovas Ramūną tapatina su klastingu sukčiumi.

Paklaustas, ar gyvenime aktorius yra ką nors apvogęs ar apgavęs, aktorius išlieka paslaptingas. „Kiekvienas savo gyvenime yra ką nors pavogęs.... Omenyje turiu ne vien daiktus. Daug skaudesnės gali būti idėjų, minčių, jausmų vagystės... Asmeninė patirtis iš tiesų dažnai padeda kuriant vaidmenis, tačiau atvirauti nesu linkęs...“ – pasakoja R. Rudokas.

Kaip žinomam aktoriui sekėsi laipioti stogais ir ar išdegė jo afera, paaiškės jau netrukus. Jau septintasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3! Mėgstamiausias serijas taip pat galite žiūrėti ir žinomiausioje televizijoje internete TV3 Play.

„Moterys meluoja geriau“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!