Serialo „Pamiršk mane“ žvaigždė „Tikrai nemaniau, kad teks vaidinti „barakudą“
Parašė Zaliukas· February 13 2014 11:35:32
Žiūrimiausios televizijos TV3 serialo „Pamiršk mane“ antrasis sezonas savo žiūrovams paruošė ne vieną staigmeną. Iš pirmo žvilgsnio jau pažįstami ir nuspėjami personažai sužibės naujomis charakterio spalvomis.

Serialo aktorė Toma Razmislavičiūtė-Juodė pripažino negalėjusi nė pagalvoti, jog jai teks vaidinti „barakudą“. Nuo pirmojo sezono jos herojė Inga siekia ne tik prasiskinti kelią, padaryti karjerą, bet ir suvilioti savo viršininką.

„Tikrai nemaniau, kad man kas nors pasiūlys „barakudos“ vaidmenį, – sakė juokdamasi aktorė. – Aš nenumaniau, kaip jis man galėtų tikti, niekada savęs tokios neįsivaizdavau. Todėl vaidinti Ingą – naudos siekiančią moterį – man buvo didžiulis iššūkis.“

Aktorė pripažino, kad tai – ne vienintelis iššūkis, su kuriuo ji susiduria populiaraus serialo filmavimo aikštelėje. „Nors atlikau kelis epizodinius vaidmenis kituose TV serialuose, šis vaidmuo kol kas man – didžiausias. Tiesa, darbas seriale yra specifiškas ir gerokai skiriasi nuo teatro. Aikštelėje per vieną dieną personažui tenka perteikti net kelias skirtingas emocijas, pabūti dešimtyje tarpusavyje nesusijusių situacijų. Kuomet kuriu vaidmenį teatre, užtrunku ne dieną, o kelis mėnesius. Pasirašau net savo personažo biografiją, todėl galiu sau pačiai argumentuoti kiekvieną pasakytą eilutę“, – skirtumus pabrėžė Toma.

Nors visiems, sekantiems „Pamiršk mane“ siužeto liniją, Tomos personažas yra pažįstamas tik „barakudos“ amplua, aktorė patikino – šį sezoną žiūrovai pamatys ir kitokį jos veidą. „Kiekvienas kuriamas personažas, ypač seriale, kaip ir tikras žmogus, nuolatos kinta. Taip ir mano herojė. Iš pradžių ji pasirodė tiesiog jokių moralės normų neturinti „barakuda“. Šiame sezone žiūrovams paaiškės, kodėl ji tokia. Trumpai tariant, Inga nėra kalta, kad ji tokia yra, tiesiog ji stengiasi į gyvenimą kabintis taip, kaip moka ir gali“, – kuriamą heroję gynė aktorė.

Kokį planą šį kartą suregs Inga ir kokios intrigos sukasi jos galvoje? Kokie nauji išgyvenimai laukia kitų serialo „Pamiršk mane“ veikėjų – jau šįvakar 19.30 val. per TV3!

„Pamiršk mane“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!