A.Kilkuvienė: „Man labiau rūpėjo bernai, o ne olimpiada!“
Parašė Zaliukas· February 14 2014 17:03:25
Kol visas „Lietuvos ryto“ televizijos eterio dėmesys skiriamas didžiajam žiemos sporto įvykiui Sočyje, autorinių laidų kūrėjai ir vedėjai turi laiko atsipūsti prieš artėjantį pavasario sezoną. Tiesa, ne visi laidų vedėjai žiūri olimpiadą ir prisipažįsta ja domėjęsi nuo paauglystės. Laidos „Kitoks pokalbis“ vedėjai Aušrai Kilkuvienei labiau nei sportas rūpėjo vaikinai.

„Dabar žiūriu ir grožiuosi, bet anksčiau, paauglystėje, man labiau rūpėjo bernai, o ne olimpiada!“ – drąsiai prisipažįsta „Lietuvos ryto“ televizijos laidos vedėja A.Kilkuvienė.

Moteris sako, kad dabar tiek vasaros, tiek žiemos olimpiados jai patinka vienodai.

„Apėmęs toks masinis pamišimas dėl sporto, kuriuo anksčiau visai nesidomėjau. Visai įdomu!“ – šypsosi laidos vedėja.

Mėgstamiausios sporto šakos A.Kilkuvienė sako neturinti ir Sočio olimpiadoje žiūrinti viską iš eilės.

Paklausta apie pačios praktikuojamus žiemos sportus televizijos žvaigždė prisiminė vaikystę: „Tėvai išliedavo ledą. Žaisdavom ledo ritulį arba vykdavo dailiojo čiuožimo konkursai. Štai taip!“

„Lietuvos ryto“ televizija – 2014 metų žiemos olimpinių žaidynių Sočyje oficiali transliuotoja. Jau dabar įdomiausias varžybas žiūrėkite gyvai ir internetu: http://tv.lrytas.lt.

Karščiausias naujienas apie Sočio olimpiadą sekite pirmadienį–sekmadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Olimpinių žaidynių karštligė“ su žurnaliste Rita Stankevičiūte iškart po „Reporterio“.