„Chorų karų“ generolai šėlsta: televizijos ekranuose – vestuvės!
Parašė Zaliukas· February 18 2014 17:11:12
Didžiausio masto muzikinis projektas Lietuvoje „Chorų karai“ ir vėl drebins žiūrimiausios televizijos eterį. Naujajame, jau penktajame „Chorų karų“ sezone, kuris prasidės kovo 23 dieną, susikaus penki chorai, kurių atrankos dar rudenį įvyko Vilniuje, Kaune, Alytuje, Utenoje ir Kėdainiuose. Penki „Chorų karų“ generolai jau šėlsta TV3 eteryje: specialiame anonse nufilmuota... vestuvių ceremonija bažnyčioje.

Pasijausti tikra nuotaka, vilkint akinančio baltumo suknelę ir veliumą, galėjo dainininkė Eglė Jakštytė. Ji TV3 anonse žengia prie altoriaus Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje. Čia merginos laukia į vienuolės vaidmenį įsijautusi dainininkė Asta Pilypaitė, kuri emocionaliai skambina vargonais, o nuotakos ir būsimo jos vyro laukia kunigu virtęs dainininkas Arnas Švilpauskas. Greta altoriaus – ir romantiškų pamergių būrelis su vyriausia pamerge tapusia dainininke Urte Šilagalyte priešakyje. Pabroliams atstovauja „Daumantų muzikantai“ ir senjorų choro vyrai.

Tariamose vestuvėse – ir gausus viešnių būrys: įmantriausiais kostiumėliais ir skrybėlaitėmis išsipuošusios dainininko Stanislavo Stavickio-Stano senjorų choro narės. Bene didžiausia intriga – E. Jakštytės jaunikiu tapęs vienas iš Kėdainių choro generolų – kapelos „Daumantų muzikantai“ narys.

Tiesa, tuoktuvių ceremoniją anonse nutraukia Stano. Kunigui ištarus tradicinius žodžius „Jei yra prieštaraujančių šiai santuokai, tegul kalba dabar arba nutyla amžiams“, Stano sušunka „Bet juk tuoj „Chorų karai“!“. Tikra tiesa – TV3 eteryje tylos tikrai nebus, mat jau greitai „Chorų karai“ savo skambiais muzikiniais pasirodymais drebins Lietuvą, o vestuvės tikrai palauks.

Stano vadovaujamas senjorų – Bočių – choras, Eglės Jakštytės vedamas Utenos miesto choras, vokalinio vyrų ansamblio „Quorum“ suburtas Kauno miesto choras, Urtės Šilagalytės vadovaujamas Vilniaus miesto choras, Kėdainių miesto choras su Arnu Švilpausku ir „Daumantų muzikantais“ priešakyje bei Astos Pilypaitės vedamas Alytaus choras televizijos žiūrovams savo muzikines kariaunas pristatys jau kovo 23 dieną, sekmadienį, tiesioginiame TV3 eteryje.

„Chorų karai“ – jau nuo kovo 23 dienos tiesiogiai tik per TV3!