Su nauju projektu į televiziją grįžta E. Žičkus
Parašė Zaliukas· February 21 2014 14:00:21
Jau kovo 12-ąją LRT televizijos eteryje laukia premjera – su nacionalinio transliuotojo žiūrovais sveikinsis ilgametis populiarių gyvenimo būdo projektų kūrėjas Edvardas Žičkus. Drauge su savo komanda nuo šiol kiekvieno trečiadienio vakarą jis žada gaivų pavasario gūsį nuo pilkų atspalvių ir slogios nuotaikos pavargusiems žiūrovams.

„Gyvenimas mūsų laidose bus toks, kuris įkvepia pozityvumu ir įvairove, pasakojimai – atviri ir nuoširdūs, išpažintys – tikros ir griebiančios už širdies. Kviesime drauge pažinti platųjį pasaulį, leistis į nuotykius, ieškoti visiems aktualių atsakymų, kodėl gi gyvenimas yra toks nepakartojamas“, – ambicijų neslepia Edvardas, televizijoje skaičiuojantis jau penkioliktus metus. Žurnalistas ir prodiuseris išduoda, kad jau dabar su paties suburta profesionalų komanda filmuoja siužetus ne tik Lietuvoje, kaimyniniame užsienyje, bet ir egzotiškuose kraštuose.

Savo karjerą pradėjęs regioninėje Šiaulių televizijoje kaip operatorius, dar nesulaukęs aštuoniolikos Edvardas jau kūrė reportažus kultinei LRT laidai „Krepšinio pasaulyje“, rengė sporto apžvalgas, paskui – siužetus „Labam rytui“ ir „Panoramai“. Per pastarąjį dešimtmetį TV žiūrovai įsiminė jo pasakojimus ir pokalbius su garsiausiomis Lietuvos ir pasaulio asmenybėmis, tarp kurių – komiko Charlio Chaplino anūkė aktorė ir modelis Kiera Chaplin, legendinių grupių „Depeche Mode“ bei „Pet Shop Boys“ nariai, dainininkės Fergie ir Natasha Bedingfield, „Formulė-1“ įžymybė Davidas Coulthardas, turtingiausias Skandinavijos žmogus Petteris Stordalenas, latvių popmuzikos ikona Laima Vaikulė ir daugelis kitų.

„Po trumpų atostogų į eterį grįžtame su nauja jėga. Džiaugiuosi, kad man pažadėjo kūrybinę laisvę ir galiu patikinti, kad ją tikrai išnaudosime LRT žiūrovų labui", – tikina autorius.