Naujoje LNK laidoje „Patrulis”– policijos kameromis užfiksuotos kelių erelių linksmybės
Parašė Zaliukas· February 21 2014 14:04:54
Jau kovo 7 dieną LNK televizijos žiūrovai išvys naują projektą – kriminalinių kronikų laidą „Patrulis”. Jos vedėju taps Vilniaus kriminalinės policijos tyrėjas Jonas Kalėda. Anksčiau daug metų scenoje praleidęs vyras neslepia su nekantrumu laukiantis, kada pagaliau pasirodys eteryje.

„Kriminalinė ir kelių policija – du skirtingi dalykai. Darbas televizijoje bus mano laisvalaikis po nusikaltėlių gaudymo ir įtampos kupinų darbo dienų”, – sako Jonas.

Pamačius tvirto sudėjimo ir šalto charakterio Joną, sunku įtarti, kad jis – profesionalus muzikantas. Lietuvos muzikos akademijoje smuiko specialybę baigęs vyras ne vienerius metus praleido scenoje, grojo didžiausiuose šalies orkestruose.

„Žiūrovų dėmesys gamina adrenaliną, kuris labai skiriasi nuo to, ką patiriu dirbdamas policijoje. Kartais su nostalgija prisimenu sceną. Neslėpsiu, kad šiek tiek to pasiilgau”, – prisipažįsta netrukus laidos vedėju tapsiantis pareigūnas.

Laidoje „Patrulis” Jonas Kalėda pristatys slaptomis kameromis arba automobiliuose įtaisytais vaizdo registratoriais užfiksuotus eismo įvykius. Eismo įvykių statistika liūdina – kas ketvirtas pasaulio gyventojas bent sykį gyvenime patiria autoavariją. Ir pats Jonas kartą tapo eismo nelaimės auka.

„Buvau penktokas. Einantį į mokyklą mane partrenkė automobilis. Patyriau šoką, susižalojau ranką. O vairuotojas, vietoj to, kad nuvežtų į ligoninę ar paskambintų tėvams, nuvežė mane į mokyklą ir prašė niekam neprasitarti.“

Netikėčiausios situacijos, tik per plauką išsaugotos gyvybės ir neatidūs vairuotojai – visa tai matysite LNK laidoje „Patrulis”.

„Patrulis” – LNK eteryje jau nuo kovo 7 dienos.