Aktorius J. Baliukevičius: „Panašumas į A. Gradauską mane persekioja daug metų“
Parašė Zaliukas· March 04 2014 12:09:31
Nė vienam aktoriui nepatinka, kai jį tapatina su scenos kolega. O ypač jei šis panašumas yra išorinis. Kaip tik su tokia „bėda“ gyvena žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje rodomo serialo „Pamiršk mane“ aktorius Josifas Baliukevičius.

Kartu su aktoriumi ir serialo „Moterų laimė“ režisieriumi Algirdu Gradausku seriale „Pamiršk mane“ vaidinantis J. Baliukevičius pripažino, kad juos painioja dažnai. Dėl neregėto panašumo aktoriui teko ne kartą išklausyti ne jam, o A. Gradauskui skirtus komplimentus.

„Ta bėda mane persekioja jau daug metų. Išties abejoju, ar nors vienas aktorius nori būti panašus į kitą aktorių. Kartą net gavau komplimentą, kad gerai vaidinau spektaklyje. Pokalbyje paaiškėjo, kad nesu to spektaklio net matęs. Jame vaidino A. Gradauskas“, – prisimena J. Baliukevičius.

Antrajame serialo „Pamiršk mane“ sezone prie kūrybinės komandos prisijungęs Josifas atlieka Karolio (akt. A. Gradauskas) antrininko vaidmenį. Anot aktoriaus, jo personažas – oportunistas, pasinaudojęs palankiomis aplinkybėmis.

„Nepatinka man kalbėti apie personažus. Tai ne mano, o kritikų ir žiūrovų darbas. Galiu tik pasakyti, kad seriale „Pamiršk mane“ mano personažas yra sukčius. Gal tiksliau − susiklosčius „palankioms“ aplinkybėms tapęs sukčiumi žmogus“, – trumpai savo personažą apibūdina aktorius.

Tikriems lietuviškų serialų gerbėjams Josifas pažįstamas ir iš rudenį rodyto reitingų viršūnėse karaliavusio „Pasmerkti 2“, kur jam taip pat teko blogiuko vaidmuo.

„Man labai nepatinka žodis „blogietis“. Gyvenime juk neskirstome žmonių į blogiečius ir geriečius. Todėl stengiuosi, kad ir mano kuriami personažai nebūtų vienareikšmiški – geri ar blogi, – aiškina aktorius. – Ar tapatina? Be abejo, pasitaiko. Juk žmonės bene kasdien pusmetį žiūrėdami į personažą pradeda jį (o ne aktorių!) pažinti geriau. Gal net prie jo pripranta, todėl nieko keisto, jei mažam miestely paauglys paklausia: „O tu tikrai ne banditas?“

Kaip Karolio antrininkui (akt. J. Baliukevičius) seksis apsimetinėti bei kokias naujas intrigas kurps Sitora Mamba (akt. Viktorija Streiča), sužinosite jau visai netrukus. Serialo „Pamiršk mane“ antrojo sezono serijos – kiekvieną pirmadienį−ketvirtadienį 19.30 val. per žiūrimiausią televiziją TV3!

„Pamiršk mane 2“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!