LNK koncerte „Su meile. Kovo 11-oji“ – ir eurovizininkas iš Maltos
Parašė Zaliukas· March 07 2014 13:38:47
LNK televizija tęsia įspūdingiausių šventinių renginių maratoną „Europa – tai jėga“ ir jau kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, visus savo žiūrovus kviečia į nepakartojamą šventinį renginį pačioje Vilniaus širdyje – Katedros aikštėje. Jau nuo 19 valandos visus čia džiugins nuostabiausi garsiausių šalies atlikėjų pasirodymai, o renginio svečius bei LNK žiūrovus sveikins garsiausi šalies politikai.

„Labai džiaugiamės, kad Kovo 11-osios renginio dalyvius sutiko pasveikinti ir Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė“, - sako specialios tiesioginės transliacijos prodiuseris Saulius Bartkus. Jis žada, kad renginio „Su meile. Kovo 11-oji“ svečiai išgirs daugybę nuostabiausių melodijų, kurias specialiai šiam koncertui paruošė mylimiausi atlikėjai.

„Su meile. Kovo 11-oji“ jau ruošiasi Monika Linkytė, Egidijus Sipavičius, Vytautas Šiškauskas, Stasys Povilaitis, Radžis su kolektyvu „Sare roma“, Vytautas Šiškauskas, Veronika Povilionienė, auksinis Lietuvos balsas Paulius Bagdanavičius, Katažyna Nemycko ir daugybė kitų atlikėjų.

Su ypatinga švente – Nepriklausomybės atkūrimo diena - Lietuvą žada sveikinti ir Latvijoje bei Lietuvoje itin mylimas dainininkas Lauris Reinikis. O Maltos „Eurovizijos“ nugalėtojas Kurtas Calleja visiems LNK gerbėjams dovanos neužmirštamą muzikos šou.

„Kovo 11-tąją į Vilniaus Katedros aikštę kviečiame visus, kurie tikrai myli Lietuvą ir neabejingi šalies istorijai. Prisiminkime įvykius bei pasiekimus, kuriais džiaugiamės bei didžiuojamės. Juk būtent Kovo 11-oji mums visiems atvėrė vartus į Europą bei į tai, ką turime dabar“, - kviečia renginio organizatoriai.

Į nepakartojamą „Kovo11-osios“ renginį žada atvykti prof. Vytautas Landsbergis, europarlamentarai Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Laima Andrikienė, Zigmantas Balčytis, ekonomistė Aušra Maldeikienė, Vilniaus meras Artūras Zuokas, Seimo nariai Rasa Juknevičienė, Eugenijus Gentvilas, Nepriklausomybės akto signatarai.

Koncertą ves Ugnė Skonsmanaitė, Rolandas Vilkončius ir Tomas Ališauskas.

Eurovizinė Kurto Calleja daina „This is the night“