Paaiškėjo, kokio TV projekto vairas patikėtas A. Rožickui
Parašė Zaliukas· March 15 2014 20:07:05
Jau kitą šeštadienį LRT eteryje startuoja naujas muzikinis konkursas „Dvi žvaigždės“. Šou kūrėjai – gerai žinomi profesionalai, LRT eteryje sukūrę laidas „Lietuvos balsai. Chorų Eurovizija“ bei „Auksinis balsas“, kurias įvertino gyvai atliekamą muziką mėgstantys žiūrovai.

Kiekvieną savaitę konkurse varžysis į poras suskirstyti žinomi dainininkai, kuriems bus keliama užduotis ne tik profesionaliai atlikti dainą, bet kuo efektingiau perdaryti kūrinį, kardinaliai pakeičiant jo stilistiką. Į dalyvių repertuarą įtraukti žymiausi Lietuvos pop muzikos kūriniai ir pasaulio muzikos lobyno dainos. Už konkurso vairo stoja ir laidos dalyvių aistras kurstys žiūrovų pamėgtas pramoginių konkursų vedėjas Andrius Rožickas.

Anot konkurso prodiuserio Modesto Karnaševičiaus, žmonės galės turiningai leisti šeštadienio vakarus klausydami gyvai atliekamos muzikos, mėgaudamiesi šmaikščiais dalyvių pokalbiais ir laukdami staigmenų, kurias kiekvieną laidą pateiks konkurso dalyviai.

„Nustebinsime ir tuo, kaip bus vertinami atlikėjų pasirodymai“, – ne viską iki galo atskleidžia naujojo muzikinio konkurso sumanytojas.