Serialo „Pamiršk mane“ aktorė L. Kalpokaitė: „Netektis žmones paverčia pusiau bepročiais“
Parašė Zaliukas· March 24 2014 12:35:17
Larisa Kalpokaitė žinoma ne tik teatro ir kino gerbėjams. Kaip tik šiuo metu ji pluša žiūrimiausios televizijos TV3 rodomo serialo „Pamiršk mane“ filmavimo aikštelėje.

Antrajame serialo „Pamiršk mane“ sezone jo herojai susiduria su dar daugiau gyvenimiškų dramų ir piktų likimo išdaigų. Pagrindinės herojės Rūtos (akt. Aldona Bendoriūtė) mamą Mariją vaidinanti L. Kalpokaitė sunkiai išgyvena vyro netektį ir ryžtasi patiems keisčiausiems sprendimams.

„Kiekviena beprotystė turi pagrindą. Štai mano herojė patyrė didelį šoką, tad kitų akimis ji atrodo pusiau beprotė. Jos kelyje buvo daug išgyvenimų, kurie prasidėjo nesutarimais „tobuloje“ dukters šeimoje. Be to, aš su amžiumi įsitikinu, kad laikui bėgant žmogaus psichika vis gležnesnė“, − sako aktorė.

Kalbėdama apie savo heroję Larisa patikino, kad kiekvienas netekties gedi savaip. Vieni lanko kapus, o kiti, kaip ir jos herojė, pasirenka gana neortodoksiškus būdus. Pavyzdžiui, lankosi pas Guru (akt. Algirdas Gradauskas), kuris neva padeda susisiekti su vėlioniu vyru.

„Kartais bėdos ištiktieji taip elgiasi iš tikrųjų. Ne tik lankosi pas įvairiausio plauko šamanus, bet ir ilgai laiko mylimo žmogaus urną, iki sugeba su juo atsisveikinti. Netektis žmones paverčia bepročiais“, − samprotavo TV3 seriale vaidinanti L. Kalpokaitė.

Aktorė pabrėžė, kad tokį keistą vaidmenį sukurti buvo ganėtinai sunku. Marijos portretą teko kurti remiantis kitų žmonių patirtimi ir pasakojimais.

Televizijos žiūrovai L. Kalpokaitę tikrai ne pirmą kartą išvysta mamos amplua. Toks vaidmuo jai tenka nuo televizinių serialų iki roko operos „Romeo ir Džiuljeta“. Aktorė pasakojo, kad taip nutinka su amžiumi.

„Mano toks amžius, todėl ir gaunu daug mamiškų vaidmenų, − sako šypsodamasi gero humoro jausmo nestokojanti aktorė. – Į kiekvieną mamą aš įdedu dalelę savęs, savo patirties. Mėginu panaudoti tai, kaip su manimi elgdavosi mano mama, mano vyro mama... Be to, aktoriai turi puikią vaizduotę.“

Kokie likimo išbandymai laukia serialo aktorių? Ar Rūta patikės paskutines savo gyvenimo dienas skaičiuojančiu Danieliumi? Kas laukia iš problemų liūno neišbrendančio jų vyresnėlio sūnaus Sauliaus?

„Pamiršk mane“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. žiūrimiausios TV3 eteryje!